A.Yıldırım: "Beni 40.000 Kişi Önünde Yargılayın" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

A.Yıldırım: "Beni 40.000 Kişi Önünde Yargılayın"

Aziz Yıldırım, Metris’te görüştüğü TRT Spor FUTBOL ATEŞİ yorumcusu Oğuz Tongsir aracılığıyla bir istekte bulundu.

TRT Spor yorumcusu Oğuz Tongsir, dün geceki FUTBOL ATEŞİ programında Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım ile Metris cezaevinde yaptığı görüşmeden söz etti.

Bir saat süren görüşmeyle ilgili olarak fazla bilgi vermekten kaçınan Tongsir, Aziz Yıldırım’ın son durumunu şöyle anlattı:

Aziz Yıldırım’ı son derece sağlıklı ve moralli gördüm. Üzerinde Fenerbahçe eşofmanı vardı. Hayli bakımlıydı. Biraz kilo vermiş gibiydi. Sordum. ( Cezaevinde yemekler pek iyi değil. O yüzden kilo vermiş olabilirim) dedi. Tansiyonu 7-13’müş. Ya şeker hastalığı ne durumda diyecek oldum, ( Moralim bozulmasın diye şekerimi ölçmüyorum) karşılığını verdi.

Herkesin merak ettiği konulardan biri de yeni yasadan sonra serbest kalıp kalmayacağı idi. Bunu da sordum Başkana. Aziz Yıldırım umursamaz bir tavır takındı. Şu cevabı verdi:

"Yeni kanun umurumda değil. Ne olur bilemem. Bildiğim tek şey, bir lider olarak ben yere sağlam basmak zorundayım."

Daha çok şey konuştuk. (Bunlar aramızda. Tamam mı?) diye sordu. Tabi ki tamam dedim. Aramızda dedi ama Aziz Yıldırım bir mesaj iletmekten de geri kalmadı. Hayli ilginç bir mesajdı bu:

"Beni bir stadda yargılasınlar. 40 bin kişilik bir stadda olsun bu mahkeme. Hatta isterlerse Fenerbahçeli seyircileri de içeri almasınlar. Belgelere dayanarak bana istediklerini sorsunlar. Ben hepsine teker teker cevap vereceğim. Hatta bütün televizyonlar bu davayı canlı olarak yayınlayabilirler"

Cevap: A.Yıldırım: "Beni 40.000 kişi önünde yargılayın"

evet türk telekom arenaya getirin bu haini. bizi karşımızda yargılansın.

Böle yüzsüz,utanmazsaz,haysiyetsiz...bir adam daha tarihte gelmedi!

Haklarına geçtiğin takımların taraftarlarının önünde yargılanmaya kalkarsan dünyaya manşet oluruz biz. Parçalanarak öldürüldü diye.!

Sen devlet başkanı mısın, savaş suçlusu musun ki 40 bin kişi önünde yargılanasın veya canlı yayınlansın.

Adi bir dolandırıcılık ve örgüt suçlususun.

Bu adam içerdemi dışardamı anlamadım , her gün bi röportajı var adamın

Aklı sıra Taraftrarları arkasına alarak bize artistlik yapıyor;)

Artiz:D

seni milyonlar önünde sallandırmak lazım aslında şöle taksim meydanında felan

Sorguda 65 sayfa sorunun hepsini niye cevapsız bıraktın diye sorarlar adama. Eee tabii metristeki embolarla hepsine düşünüp bulmuştur cevapları :asd:

Her şeyi bu .. evlatları için yaptım diyecek herhalde

Isi gücü sov ve gaz vermek. Istifa sovu yok mu Aziz Baskan???

Üst Alt