A2 11/12 H:8 | Galatasaray 0-0 Beşiktaş | 28 Kasım | Maç Sonucu - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

A2 11/12 H:8 | Galatasaray 0-0 Beşiktaş | 28 Kasım | Maç Sonucu

Cevap: A2 11/12 H:8 | Galatasaray 0-0 Beşiktaş | İkinci Yarı | GSTV

okan iyide güçlenmesi lazım birde cok top kaybediyor.bunları iyileştirse iyi topcu olabilir.

bjk li mertcanda iyi topcu ama a2ye göre tabi

Ben şunu anlamakta zorluk çekiyorum..Şu an kendi sahamızda oynuyoruz..En ileri uçta oynayan adam bu kadar etkisiz nasıl olabilir..Yani gol atması falan problem değil..Ama kendisini göstermesi gerekiyor.Ne bileyim top iste ,şöyle adam geçmeye çalış falan..

Türk futbolunun sorunu zaten bu.Hiçbirşey öğretilmiyor adamlara.Bu sistemle oynuyoruz çıkın oynayın,bu mudur yani.Çoğu oyuncu sahada ne zaman ne yapması gerektiğini bilmiyor..

Alt yapıda en ileri uca çok daha iyi adamlar,özellikli adamlar seçilebilirdi..

Al işte..Bizde bunlardan medet umuyoruz..Ne olcak adam ümitsiz kii..ne yaparlarsa yapsınlar a takıma çıkamayacaklar..Ancak süper yetenek olacak ta öyle çıkacak..

Cevap: A2 11/12 H:8 | Galatasaray 0-0 Beşiktaş | Devre Arası | GSTV

a 2 hocasına sor ya da berkini izleyenlere sor.

Onu yapacak lüksüm yok, ben Berkin'i geçen yıllarda fazlaca izledim, Berkin o zamandan bu zamana kadar 1 kez bile A takımda görev yapmamışsa sıkıntı var demektir.. Gelmiş 19 yaşına hala genç takımda oynuyor ve bu adam en çok umut beklenilen adamların başında geliyor.19 yaşında zaten yıldız adayı konumunda A takımda forma giyersin ,yoksa sıradan futbolcudan farkın yoktur.

hakem Allah belanı versin..ötekinede versene..Ulan her yerde şerefsiz bu hakemler.

Cevap: A2 11/12 H:8 | Galatasaray 0-0 Beşiktaş | 28 Kasım | Maç Sonucu

Burak Leverkusen altyapsinda yetismis bir futbolcu. bizde olsaydi su anda A takimda ilk 11 de oynuyordu. BJK de harcaniyor.

Cevap: A2 11/12 H:8 | Galatasaray 0-0 Beşiktaş | 28 Kasım | Maç Sonucu

Gereksiz görülen kırmızı kart Galatasaray'da bir gelenektir. Abiden, kardeşe geçer. Bknz. Galatasaray-Beşiktaş A2 maçı.

Üst Alt