A2 Ligi | Fenerbahçe 1-0 Galatasaray | Maç Sonucu - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

A2 Ligi | Fenerbahçe 1-0 Galatasaray | Maç Sonucu

Cevap: A2 Ligi | Fenerbahçe - Galatasaray

Her fener maçında aynı sahneleri yaşıyoruz.Ne kadar güzel organize ataklarla top rakip kaleye gidiyor,o top o kaleden içeri girmiyor inanılır gibi değil.90+2 de frikik atıyoruz,orta geliyor 4 oyuncumuz bomboş kafayı vuruyoruz fbtv spikeri kesin gol oldu diye susuyor,top kalecinin üstüne gidiyor.Fener bizden üstün oynayıp kazansa vallahi üzülmeyeceğim bu kadar.

Şampiyon olmuş gibi sevindiler maç sonu. :)

İki takım arasında bariz kalite farkı var. Fb orta sahayı fazla geçmedi. Savunmadaki Sinan'ı çok beğendim.

Paf takımımızda gerçekten çok yetenekli isimler var. Fb paf takımında hepsi aynı tip oyuncular. Furkan diye bir çocuk var diyorlardı çok iyi bugün adeta döküldü.

Ben sonuca değil futbolcuları izleyerek izledim. As oyuncularımızın olmadığı (C.Sultan, Berkin, E.Çolak) maçta oyun olarak ezdiğimiz skor olarak geride bitirdiğimiz bir maç oldu. :)

Şampiyon olmuş gibi sevindiler maç sonu. :)

İki takım arasında bariz kalite farkı var. Fb orta sahayı fazla geçmedi. Savunmadaki Sinan'ı çok beğendim.

Paf takımımızda gerçekten çok yetenekli isimler var. Fb paf takımında hepsi aynı tip oyuncular. Furkan diye bir çocuk var diyorlardı çok iyi bugün adeta döküldü.

Ben sonuca değil futbolcuları izleyerek izledim. As oyuncularımızın olmadığı (C.Sultan, Berkin, E.Çolak) maçta oyun olarak ezdiğimiz skor olarak geride bitirdiğimiz bir maç oldu. :)

Abi bi kere de oyunda fener bizi ezsin biz kazanalım ya!Bu kadar emeğe yazık her seferinde ya!

Cevap: A2 Ligi | Fenerbahçe 1-0 Galatasaray | Maç Sonucu

Yahu bu Serdar leblebi gibi adam geçiyor allah nazarlardan saklasın,çocuk gerçekten çok teknik fbli oyuncular 3 er 3 er geliyo yine topu alamıyolar,Alparslan Erdemi kim ne diye transfer etmişse yazık günah gerçekten bu adam halı sahada bile oynayamaz dediklerimin aynısı Serdar Kurtuluş içinde geçerli,topa sahip olma yüzdesi gerçekten yüzde 80 bizdeydi,fbli oyuncular tipik amatör takımı bam güm dağa taşa yolladılar.sağlık olsun abileri kadıköyde yener inşallah.

Her fener maçında aynı sahneleri yaşıyoruz.Ne kadar güzel organize ataklarla top rakip kaleye gidiyor,o top o kaleden içeri girmiyor inanılır gibi değil.90+2 de frikik atıyoruz,orta geliyor 4 oyuncumuz bomboş kafayı vuruyoruz fbtv spikeri kesin gol oldu diye susuyor,top kalecinin üstüne gidiyor.Fener bizden üstün oynayıp kazansa vallahi üzülmeyeceğim bu kadar.

üzgünüm ama karıöydede aynısı olcak neden bilmiyorum Rabbim hep onlara yardım ediyo ya biz günahkarız yada onlar zemzemle yıkanıyo

bunun futbolla bi alakası olamaz başka şeyler var olmuyo karıköydeki maça en az 5-6 as oyuncumuzdan yoksun çıkıcaz görürsünüz bak

su gidisat artık değişsin diye dua ediyorum adamlar bizi her kulvarda yeniyolar.sinir bozucu oluyor . ins.10 hafta güzel bi ders veririz.özlemişiz sarı laciye koymayı!

Tek kale oynadık resmen..Bu ne şanssızlıktır yaa..Bomboş pozisyonları kaçırıyoruz..Üstüne bir de penaltı kaçtı..Yeter yaa.

Futbol adaletinin olmadığı bir maçtı. Sürekli yerden pas yaparak atakları olgunlaştıran ve pozisyon arayan Galatasaray, bir türlü sonuca gidemedi. 6. dakikada ise Serdar'ın ayağından bir penaltı kaçtı. 26. dakikada Berk, Fenerbahçe'yi 1-0 öne geçirdi. Bu bölümden sonra Fenerbahçe oyunun tamamında kontra atak futbolu oynadı. Futbol oynamaya çalışan takım ise Galatasaray'dı. Serkan ilk yarı etkisiz kalınca oyundan alındı. İlk yarı daha tempolu ve bol pozisyonlu geçti.

İkinci yarıda mübalağa yapmadan yazıyorum, Fenerbahçe doğru düzgün tek bir şut bile çekemedi. Yine futbol oynamaya çalışan bir Galatasaray vardı. Serdar Eyilik zaman zaman çok etkili oldu. Bunların yanında Caner Öztel ve Murat Akça beğendiğim isimler arasındaydı. Anıl Dilaver ikinci yarıda iki net pozisyondan yararlanamadı. Galatasaray oyunun tamamında çok koştu, alanları iyi daralttı. İki pas üst üste yapamayan ve hücum anlamında ise 0 bir Fenerbahçe vardı.

Kaybetmek ya da kazanmak şuanlık önemli değil, çünkü oynanan futbol beni çok ümitlendiriyor. Galatasaray'ın bu altyapı sistemiyle zamanla çok daha önemli değerlere sahip olacağını düşünüyorum.

Rolmin Maminov: A2 Ligi / Fenerbahçe 1-0 Galatasaray

yine fb maçı ve yine yenilgi. her branşta da yenilmek artık canımı sıkmaya başladı. neymiş ezmişiz kalye şutları yokmuş vs. vs.. her ne kadar bu maçın sonucu o kadar önemli olmasa da allah aşkına ne zaman yenicez bu adamları nedir bu adamlarda ki bize karşı üstün olmalrını sağlayan sihir. anlam veremiyorum bu türlü. kutsanmışlar sanki . özelliklede son yıllarda. daha önceleri bu boyutta değildi. ama adamlar deni danalar gibi mücadele ediyolar bizim maçlarda. branş ne olursa olsun. kazanmak için var güçleriyle çalışıyolar ama bizim sporcularımız malesef çok rahatlar, halbuki tam tersi olması gerekirken. neyse bi kaç futbolcu var ilerde a takım seviyesine gelebilecek o da bizim takımızdan zaten onun dışında ne fb den ne Galatasaray dan öyle büyük futbolcu beklemeyin gelecekte.

yine fb maçı ve yine yenilgi. her branşta da yenilmek artık canımı sıkmaya başladı. neymiş ezmişiz kalye şutları yokmuş vs. vs.. her ne kadar bu maçın sonucu o kadar önemli olmasa da allah aşkına ne zaman yenicez bu adamları nedir bu adamlarda ki bize karşı üstün olmalrını sağlayan sihir. anlam veremiyorum bu türlü. kutsanmışlar sanki . özelliklede son yıllarda. daha önceleri bu boyutta değildi. ama adamlar deni danalar gibi mücadele ediyolar bizim maçlarda. branş ne olursa olsun. kazanmak için var güçleriyle çalışıyolar ama bizim sporcularımız malesef çok rahatlar, halbuki tam tersi olması gerekirken. neyse bi kaç futbolcu var ilerde a takım seviyesine gelebilecek o da bizim takımızdan zaten onun dışında ne fb den ne Galatasaray dan öyle büyük futbolcu beklemeyin gelecekte.

Benide Darlamaya başladı!

Uyuz olmaya başladım!

hadi ordan sen provakotorsun....

paflarda son yılların istatistiği ortaya cıkarılsın

galibiyet oranımız yüzde 90 olduğu ortaya cıkar...

Mac hakkinda fazla bir sey söylememe gerek yok, gören gördü herseyi.

Kadro secimi bana cok yanlis geldi ilk önce.

Serkan ve Alparslan. Bunlarin ikisinin oynamasini hic dogru bulmuyorum, diger genclerimizden bir fazlaliklarini göremiyorum veya maclara asilmiyorlar, ikisindan biri. Golcümüz Anil güzel gollerin adamidir fakat mac icinde cok tutuk bulurum kendisini, önde daha cok cabalayan biri olsa eminim daha cok pozisyona girer bu takim. Bir Ugur Ayhan var, bu cocuk neden hic bastan oynamaz anlamiyorum.

Serdar Eylik

Berkin Arslan

Murat Akça

Semih Kaya

Emre Çolak

Cem Sultan

Uğur Ayhan

Sinan Osmanoğlu

Bu çocuklar kendilerini geliştirirlerse çok önemli yerlere gelebilirler. Jenerasyon çok iyi.

Serdar Eylik

Berkin Arslan

Murat Akça

Semih Kaya

Emre Çolak

Cem Sultan

Uğur Ayhan

Sinan Osmanoğlu

Bu çocuklar kendilerini geliştirirlerse çok önemli yerlere gelebilirler. Jenerasyon çok iyi.

O yüzden Fenerbahçeyi yenemiyoruz..

Serkan Kurtuluş bile A2'ye yollandı yine bu lavukları yenemedik..

İnanılır gibi değil!

O yüzden Fenerbahçeyi yenemiyoruz..

Serkan Kurtuluş bile A2'ye yollandı yine bu lavukları yenemedik..

İnanılır gibi değil!

Girmiyor arkadaşım girmiyor!Nasıl bir futbol adaleti bu anlamıyorum ben yıllardır.Kazandığımız tek farklı maçlar bile tarihi farktan döndü biliyorsunuz arkadaşlar ya!

Üst Alt