A2 Ligi | Fenerbahçe 1-0 Galatasaray | Maç Sonucu | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

A2 Ligi | Fenerbahçe 1-0 Galatasaray | Maç Sonucu

A2'de derbi heyecanı

Futbol A2 Ligi'nde, ezeli rakipler fenerbahçe ile Galatasaray karşı karşıya gelecek. sarı-lacivertlilerin sahası olan Dereağzı'ndaki Lefter Küçükandonyadis Tesisleri'nde oynanacak karşılaşma, saat 15.00'de başlayacak. Maç, fb TV'den naklen ekranlara gelecek.

A2 Ligi Marmara Grubu'nda 6'şar maça çıkan ezeli rakiplerden Galatasaray, 16 puanla liderlik koltuğunda otururken, fenerbahçe ise 12 puanla üçüncü sırada yer alıyor.

başarılar Aslanlarımıza.yenin gelin.

Cevap: A2 Ligi | fenerbahçe-Galatasaray

Rahat kazanırız dicem de Cem Sultan bu sabah neden Eyüpspor maçında oynatılmış onu anlayamadım takımın en önemli 3 kozundan biri.

Cevap: A2 Ligi | Fenerbahçe - Galatasaray

Takım iyi, paslar iyi, ancak bitiricilik yok. Özellikle ilk yarıda oyunun son kısmını çok etkili oynadık.

İlk yarı sonucu 1-0.

fbtv den başka bir kanal yok mu bu maçı veren gözünüzü seveyim ya!Sinir oldum.GS pas yapmakta zorlanıyor izliyorsunuz sevgili seyirciler diyor,10 pas yapıp ceza sahasına giriyoruz.Gol gelecek ama çok belli yani.Nasıl bunlardan gol yedik ben onu çözemedim..İzlemedim çünkü.

oyunun tamamına hakimiz ama gol yok

yediğimiz golde komedi ,emirhanı gecen yılda böyle komik goller yerken bolca gördüm

maşallah hayrettin gencleşmiş...

zaten fener maçlarında hep boyle oluyor top oyanayan biz ama yenilende biz . su fenere yenilme hastalıgımız ne zaman bitecek arkadas ya maç daha bitmedi gerci ama .

serdar eylik diyorum baska birsey demiyorum

alparslan cok dandik oynuyor

devam ederse boyle gonderilir

caner oztel-merthan cok iyi

takimda 4-5 tane is yapan var gerisi ise yaramaz.

Üst Alt