A2'de Yeni Bir Yıldız Doğuyor! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

A2'de Yeni Bir Yıldız Doğuyor!

Cevap: A2'de Yeni Bir Yıldız Doğuyor!

murat birde su yönden bak olaya.

süper ligde oynayan adamlari görüyoruz, ne kazma adamlar var yillardir bu ligde oynayan.

simdi bizim altyapidaki cocuklar bunlardan kötü olamazlar, mümkünati yok, ama iyi olabilirler.

bizim cogu zaman 18 kisilik kadroda bulunan aydin, caglar birinci, ufuk, gibi oyunculardan kötü olmalari pek mümkün degil bence.

bu yüzden, kendini belli eden varsa, sans bulmali, illa cikis yapicak, yildiz olacak diye birsey yok.

cikart, oynat, patlama yaparsa süper, yapamazsa gider, anadolu kuluplerde ekmek parasini kazanir.

Haklisin ben yazarken kafamda standart oyuncular vardi (senelerdir patlamasini bekledigimiz aydin vs. degil :D)

Haklisin ben yazarken kafamda standart oyuncular vardi (senelerdir patlamasini bekledigimiz aydin vs. degil :D)

servet-zan-hakan standart oyunculardi simdiye kadar.

semih en azindan simdiye kadar oynadigi futbolla bunlardan iyi oldugunu gösterdi

riera standart oyuncu, emre colak ondan iyi oyniyor 2 mactir.

kazim standart oyuncu, yarin, öbür gün mertan miydi neydi, o sans bulursa, kazimdan daha iyi oynarsa, sasirmam.

demek istedigim belki Galatasarayda oynayacak kadar iyi olmayabilirler ama diger yandan ilk 11 in vazgecilmez oyunculari olan bazi topculardan ne eksik bu cocuklarin diye düsünemeden yapamiyorum.

Bu çocuğun adı Hüseyin Tokmak değilde, Hüseyinho olsaydı ve FM'den sen bulsaydın salya sümük övmeye başlardınız sevgili kardeşim.

Kimse adam olmuş, alalım takıma koyalım falan demiyor oyuncu için, yetenekli olduğu ve çalıştığı sürece bir yerlere geleceğini söylüyor. Böyle bir oyuncunun varlığından haberdar olduğunda heyecanlanması da ayrıca çok doğal, zira 2000 sonrasında kendi bünyemizden çıkarabildiğimiz bir Sabri bir Arda vardı bu yıla kadar.

Hocam, Huseyin kotudur demiyorum hic izlemedim cunku. Izlemedigim bir oyuncu icin bu konu'da herhangi bir yorum yapamam. Sen elma ile armut'u karistiriyorsun. Ben diyorum ki bu ulkede bir futbolcu biraz iyi bir performans gosterdi mi hemen havaya sokuluyor sonra bu cocuklar oldum havasina giriyor ve tokezlemeye basliyorlar. Bu bir gercek, bunu inkar edemezsiniz.

Ben burda taraftarlardan da bahsetmiyorum, benim elestirim medya'ya. Bu ulke nice gencleri kaybetti bu medya yuzunden. 1 mac iyi oynayinca yildiz yaparlar, 1 hata yapinca yerin dibine sokarlar.

Ya ne altyapi varmis bizdede :D

Biraz fazla iyimser degilmiyiz yoksa gercektende bunlarin hepsi ilk 11 oynama potansiyeli olan oyuncularmi ??

Ben A2'yi fazla takip etmedigimden ve alisik olmadigimiz icin söylüyorum yani Semih(bence var), Emre(bence var), Mertan(benfica macinda izledim potansiyeli var) ve simdikte bu Aslan parcasi...

mantik olarak ayni senede veya 2 senede alt yapidan 4-5 oyuncu cikaran takim cok azdir veya yoktur bile...

cokmu iyimseriz acaba ?

bence bi uğur ayhanı izle. arapaslarını ,takıma hakimiyetini. GS YIN GELECEĞİ ALTYAPIDIR.

Üst Alt