ABD resmen açıkladı: "Şampuan, kanser yapıyor" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ABD resmen açıkladı: "Şampuan, kanser yapıyor"

Cevap: ABD resmen açıkladı: "Şampuan, kanser yapıyor"

Gunluk kullandigimiz sampuanlarin cogunda var mi bu?

ya sampuani bosverin

Human Studies

Studies of workers exposed to

high levels of formaldehyde, such

as industrial workers and embalmers, found that formaldehyde causes myeloid leukemia, and rare cancers

including sinonasal and nasopharyngeal cancer.

yuksek seviyede formaldehit koklanan islerde calisanlar (tinerci gibi degil) cok nadir gorulen burun kanseri turleri oluyor benim anladigim bir de losemi ama myeloid ne bilmem

Sıcak suyla yıkamayacaksınız saçı kepek istemiyorsanız.

Saç konusunda iken bende sorayım.

Üst kısma göre yan kısımlarım biraz daha seyrek. Ne yapmamı önerirsiniz daha sıklaşması için?

Şampuanların alayı traş hepsi saçımı döküyor bioksin filan en büyük sahtekarlık zaten..Hobby kullanmıyorum ama reklam mantıkları temel mottom artık şampuana para bayılmam daha..

Bir keresinde berberime sordum "Hangi Sampuani onerirsin?" diye. Adam dedi ki, "Gir dukkana, en ucuz Sampuan hangisi ise onu al". Gerci daha uygulamadim ama. :)

Head & Shoulders tan bahsetmiş herkes de bende de inanılmaz şekilde kepek yaptı bu şampuan.tabi ki markayı değiştirdim eskiye nazaran kepek olmuyo artık saçlarımda.head & Shoulders sayesinde kepek nedir tanımış oldum.

Saç diplerindeki kepek için kafayı bir kereliğine kazıtmayı öneririm. Saç diplerinde oluşan kepeklerle ancak bu şekilde baş edebilirsin, sonra da düzgün bir şampuanı istikrarlı bir kullanımla birlikte hem fazla para bayılmadan hemde kepek derdin olmadan yaşam kaliteni arttırırsın.

Saç diplerindeki kepek için kafayı bir kereliğine kazıtmayı öneririm. Saç diplerinde oluşan kepeklerle ancak bu şekilde baş edebilirsin, sonra da düzgün bir şampuanı istikrarlı bir kullanımla birlikte hem fazla para bayılmadan hemde kepek derdin olmadan yaşam kaliteni arttırırsın.

+1905

Head & Shoulders tan bahsetmiş herkes de bende de inanılmaz şekilde kepek yaptı bu şampuan.tabi ki markayı değiştirdim eskiye nazaran kepek olmuyo artık saçlarımda.head & Shoulders sayesinde kepek nedir tanımış oldum.

demekki herkesde farkli isliyor.

Formaldehit,en tehlikeli hidrokarbonlardandır.Ve yüksek karsinogenic etkisi ile bilinir zaten.İçerisinde ''formaldehit'' yazan veya benzen,toluen,ksilen bulunan her türlü petrol ve petrol türevleri de kanserojendir.

Üst Alt