ABD’li kaleci Hope Solo: ‘Blatter beni taciz etti!’ | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ABD’li kaleci Hope Solo: ‘Blatter beni taciz etti!’

ABD’li kaleci Hope Solo: ‘Blatter beni taciz etti!’

ABD Kadın Milli Futbol Takımı'nın kalecisi Hope Solo, olay yaratan bir açıklama yaptı. Solo, FIFA'nın eski başkanı Sepp Blatter'in kendsisini taciz ettiğini öne sürdü.

manset-fotografi-96.jpg

ABD Kadın Futbol Milli Takımı’nın kalecisi Hope Solo, “FIFA’nın eski başkanı Sepp Blatter, 2013 Ballon d’Or töreni sırasında kalçama dokunarak beni taciz etmişti.” dedi. Solo, daha önce de özel fotoğraflarının hack’lenmesiyle gündeme gelmişti.Güzel sporcunun İcloud hesabını hackleyenler başta sosyal medya olmak üzere bir çok platformda resimleri yayındı. Güzelliği ile dikkatleri üzerine toplayan Hope Solo'nun fotoğrafları gündem yarattı.

Amerika’nın en meşhur kadın futbolcularından Hope Solo, spor dergilerine verdiği pozlarla adında söz ettirmişti. Yaptığı açıklamalar hep olay olan Solo, sert sözleri yüzünden Milli takımdan 6 ay uzaklaştırılmıştı35 yaşındaki güzel futbolcu Amerikan futbolcusu Jerramy Stevens’la evli.

Gama​

Üst Alt