# Abdul Fatawu İssahaku | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Abdul Fatawu İssahaku

Sporting Lizbon ile anlaştığı söyleniyor. Kamaldeen Sulemana gibi oyuncu. Açıkcası bende internette gördüm. Belki açılmıştır konusu ama ben göremedim. Eğer anlaşmışsa S.Lizbon ile araya girip işi bozmalıyız. Daha önce de Liverpool ve Leverkusen ile de ismi geçmiş ama olmamış herhalde.

Ya sırf yedekte beklesin diye para verdiğimiz oğulcanın maliyetine şunun gibi 20 tane herifi Florya dizerdin. Babel ile feghouliyi saymıyorum bile onların toplam maliyetiyle millet tesis yapıp oyuncu yetiştiriyor.
Kemaldeen sülemana diyoruz dimi bak çok güzel herifin komple maliyeti bizim oynamayan heriflerde prim olarak dağıttığımız para kadardır.
Böyle de vizyonsuz bir kulübe sahibiz.

Ha bu arada @Ahmet Usta'nın da dediği gibi masaya iki teklifi de koy bak koyu Galatasaraylıyım 17 yaşında futbolcu olsam masada iki teklif olsa dalga geçerek reddederim. Bak sporting değil olay.
Masada Galatasaray vs Nordsjaelland olsun sol tarafın teklifine bile bakmam.

Ha onlar senelik 50-60 biz senelik 200 bin dolar veririz bütün kabilesi kurtulur ama 2 sene sonra birinden 10 milyonluk satış yapıp önündeki 10 seneyi kurtarırsın diğerinde ise 2 sene sonra nereden buldular bunu diyip futbol hayatına ummanda falan devam edersin.
Gelişme açık herhangi bir futbolcu önünde Türkiye vs Danimarka/Portekiz varsa 2 sene sonra zaten Türkiye'den her türlü aynı parayı alacağını bilir ve diğerine gider. Baktın olmuyor zaten pazarın hazır.
Üzülerek söylüyorum ama her daim garanti görülen 2.plandayız.

Üst Alt