# Abdul Kader Keita - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Abdul Kader Keita

Cevap: # Abdul Kader Keita

aptal gibi saçmalayanlar var(sözüm meclisden dışarı) bu adama daha doyamadıydık ya ne güzel döktürüyordu atletico maçlareını unutmayın. adnan polatın bahaneleri ile takımdan uzaklaştırıldı. ben geri gelmesini drogbadan çok istiyorum......

aptal gibi saçmalayanlar var(sözüm meclisden dışarı) bu adama daha doyamadıydık ya ne güzel döktürüyordu atletico maçlareını unutmayın. adnan polatın bahaneleri ile takımdan uzaklaştırıldı. ben geri gelmesini drogbadan çok istiyorum......

rijkaardin da payi var o da gonderilmesi yonunde fikir belirtmis

rijkaardin da payi var o da gonderilmesi yonunde fikir belirtmis

evet haklısın ortak karar alarak bizi bu zevkten mahrum bırakmışlardı.......

top keitanın ayağına her geldiğinde içimde kıpırtılar oluşuyordu. yazık olmuştu..üstünelde bence bu olaydan sonra istifa etti.

arkadaşlar birlik olup yönetime keitayı geri istediğimizi belirtelim.

necatiyi bile geri almayı düşünüyorsak hemen başarı için keita şart şart

Gereksiz yere bu haber tartisiliyor. Keita GELMEYECEK bunu bilmek icin Einstein olmaya gerek yok, ilgilendigimiz kulliyen yalan yahu. Kilidi vurun daha iyi :)

Keita'nin oynadigi takima Turk yildizlarimizi versek? B2b Mustafa Sarp, gladyator G.Zan, Xavi Ayhan, Ibagaza Battal, Turk Gattuso Musa vs. Yani harbiden cok yildiz var, yeterki secsinler :)

Keita gelsin acayip sevinirim.Bize gelen en yetenekli yabancılardan biri.Ama ilgilendiğimizi hiç sanmıyorum.

lovefootballto Love Football

Erhan Telli'nin ''Keita geri dönmek istiyor.'' başlıklı haberi doğru.Ancak bunu Drogba'yı arayarak değil, bir maç sonrası söylemiştir.

İnşallah gelir para için takıma uyum sağlamış ve önemli bir futbolcu konumuna gelmiş bu adamı satanlar utanmalı!

gideli 1 sene bile olmadi geri dönmez..Sacma sapan haberler bunlar.

Hakan Sükür'le forvet sikintisini cözecegiz diye bir haber cikar yakinda..

Keita iyidir de alınacağına inanan 1 Allah'ın kulu var mı gerçekten? Boşuna topic kirliliği.

cok tuaf birsey olur geri gelirse.. yinede gormek isterim ama ne diyelim "gonderdigin" bir oyuncu nasil doner nasil oynar?

cok tuaf birsey olur geri gelirse.. yinede gormek isterim ama ne diyelim "gonderdigin" bir oyuncu nasil doner nasil oynar?

Sanki aldatıp bıraktığın eski sevgilinden bahsediyon. Oynar oynamasına da, Keita kollektif yetenekleri bakımından sorunlu bir adam.

Gerçi şunu kabul etmek lazım skora katkısı da var, rakip takımı da bozuyor. Ama fiziksel özellikleri futbolunda önemli yer tuttuğundan artık yavaş yavaş çaptan düşmeye başlayacaktır. Bence Reyes gibi bir isim çok daha iyi olur.

Üst Alt