GSC Scout - # Abdülkadir Ömür - Sayfa 18 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Şu adama ikeadan masa alip kargolayacam 2de bir yer sofrasında sanki cok matah bir iş yapiyormuscasina

ub.mesaji
Sen de mi ağabey :( Yer sofrası harsımızdır... Turancılık Diyarbekir Kürdü Ziya Gökalpin Altın Ninesinin anlattığı manzum ve mensur hikayalerin külliyatı olan Altın Işıktan çıkan Türk Harsından doğmuştur üstat...

Ikeaya da masaya da isyanımız bundan kellidir... Doğruluk, Dürüstlük, Ahde Vefa, Başkaldırı, Başıbozukluk, Hasıma Boyun Eğmeme, Hısımı Koruyup Kollama tüm bu erdemler masada olmaz yer sofrasında olur... Batının gelmişini geçmişini... Neyse ağabey yemin ediyorum uyuyordum irkilip uyandım foruma girdim like gelmiş üstteki postuma altındaki postunu görünce bunu yazdım bilmiyorum neden nasıl bir haleti ruhiyeyse yeminler ediyordum odada :( Allah rahatlık versin ağabey ben tekrar yatıyorum ama batının ve özentisi liboşlara inat Türk Harsı galebe çalacak Cumhuiyet abad olacak!!! Galatasaray da Kindir!!! Bu da böyle biline...

Sen de mi ağabey :( Yer sofrası harsımızdır... Turancılık Diyarbekir Kürdü Ziya Gökalpin Altın Ninesinin anlattığı manzum ve mensur hikayalerin külliyatı olan Altın Işıktan çıkan Türk Harsından doğmuştur üstat...

Ikeaya da masaya da isyanımız bundan kellidir... Doğruluk, Dürüstlük, Ahde Vefa, Başkaldırı, Başıbozukluk, Hasıma Boyun Eğmeme, Hısımı Koruyup Kollama tüm bu erdemler masada olmaz yer sofrasında olur... Batının gelmişini geçmişini... Neyse ağabey yemin ediyorum uyuyordum irkilip uyandım foruma girdim like gelmiş üstteki postuma altındaki postunu görünce bunu yazdım bilmiyorum neden nasıl bir haleti ruhiyeyse yeminler ediyordum odada :( Allah rahatlık versin ağabey ben tekrar yatıyorum ama batının ve özentisi liboşlara inat Türk Harsı galebe çalacak Cumhuiyet abad olacak!!! Galatasaray da Kindir!!! Bu da böyle biline...
Bu durumda Sen de yer sofrasında yiyorsundur sürekli diye düşünüyorum. Bu kadar yazmaya üşenmediğine, önem verdiğine göre harsınla marsınla çelişmezsin heralde?

Diyarbekir Kürdü Ziya Gökalpin Altın Ninesinin anlattığı manzum ve mensur hikayalerin külliyatı olan Altın Işıkta buyuk sallamislar o zaman ustad butun dertlerin dermani kicini koydugun yeri degistirmek olamaz. Abdulkadir eger sinif atladigini, artik hayata farkli baktigini soylemek istemiyorsa asgari ücrete top tepecek. hem milyoner olup hem de yoksul gibi dusunemez/yasayamaz. Yaşıyorum diyor ve bu yonde fotoğraf veriyorsa bu showa girer erdemli davranis olmaz bu oltaya da gelinmemeli

ub.mesaji

EKjiB9KWwAA5NuA

Masada yemek yemiş şova bakar mısın

Son olarak masa, çatal, bıçak vsair icadlar kültür değil medeniyettir ve insanlığın ortak mirasıdır bizim kültürümüz buna uygun değil diyerek medeniyet reddedilmez ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün dediği gibi memleketler(kültürler) muhteliftir medeniyet ise tektir

F3111 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Konuya vakıf olmak için oku bence zira Atatürk söylediğinin tam tersini söyler Ziya Gökalp hayranıdır medeniyette batılı kültürde doğuluyuz der ayrıca hars ile kültür de bir değildir ve uydurulmadığını werner sombart okuyayak görebilirsiniz ilk defa duyuyor olsan bile sorun yok ;)

Dedi ve batı kültürünün ürünü olan akıllı telefon/ bilgisayarında başka uygulamalara geçti.
İcat kültür ürünü değildir ki o zaman çinlilerin icadı barutu da kimse kullanmasın elmalar armutlar karışmış yine mevzu araçlar değil araçların ne şekilde kullanıldığı araç seni değil sen aracı kontrol edeceksin

Bavyeralıların deri şort giyip pokal kutlaması ya da japonların çatal kullanmayayıp kimona giymesi ne kadar şovsa bu da o kadardır ağabey ayrıca sen de aynı gaflettesin zira sınıf batılı bir kavramdır ve atlanılmaz:) yani parayla sınıf atlanıldığını dünyada sadece biz sanıyoruz herhalde zira Türk toplumunda sınıflar yoktur zira bizde mülkiyet kavramı hala oluşmuş değil hürmetler elle yemeğe devam ;)

Üst Alt