Haber - Abdülkadir Parmak: "Yere düştüm ve top elime çarptı mı çarpmadı mı bilmiyorum" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haber Abdülkadir Parmak: "Yere düştüm ve top elime çarptı mı çarpmadı mı bilmiyorum"

1704991229707.png

Galatasaray'ın penaltı beklediği pozisyon

Abdülkerim Parmak: "Top elime çarptı mı çarpmadı mı bilmiyorum. Bence penaltı değil. Bilerek yapılan hiçbir şey yok. Yere düştüm, kolumu kontrol edemedim. Elime çarptığını söylüyorlar, bilerek yapılmış hiçbir şey yok. Böyle penaltı olmaz."

Kuralı bilmediğimden soruyorum yuvarlanirken çarptı eline penaltı çalınıyor mu ? (fenere olsa kesin çalınır da normalde nasıl )..
Bence asil demirbayin pozisyona sictilar çok net bir penaltıydı

Kuralı bilmediğimden soruyorum yuvarlanirken çarptı eline penaltı çalınıyor mu ? (fenere olsa kesin çalınır da normalde nasıl )..
Bence asil demirbayin pozisyona sictilar çok net bir penaltıydı

Buna göre tam kural var mi bilmiyorum. Defans oyuncu kayarken eli yerle temas ediyorsa ve o an eline top gelirse normalde penalti vermiyorlar, daha cok kurala göre verilmemeli.

Ama bugün ki pozisyon bana fazla normal veya cok görülen pozisyona benzemiyor. Herif yuvarlanirken kolunu cok fazla acip vucüt alanini baya büyütüyor ve o an topa dokunuyor.

Üst Alt