GSC Scout - # Abdulkadir Parmak - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Sevdiğimiz oyununu beğendiğimiz bir kardeşimizdir kendisi. Bu sezon inanılmaz top oynadı.

Bana göre sezon genelini düşünürsek hem Abdulkadir Ömür'den hem de Yusuf Yazıcı'dan çok daha iyi sezon geçirdi.

Helal olsun bu yaştan sonra tekrardan vitrine çıkmak kolay değil. Başarıları daim olsun...

diagne ye 13 verene kadar bunu al, seneye ts olası rakibimiz, zayıflatmış oluruz. Boyle adamların peşine gitmek lazım.

Daha önce hakkında yazsan da başlık açmadığın için sayılmıyormuş teamüllere göre onun için işbu başlığı açıyorum :)

Abdulkadir Parmak 28 Aralık 1994 Trabzon doğumlu sol kanat oyuncusudur...Boyu 1.76 olup 2020'ye kadar Trabzonspor ile sözleşmesi bulunmaktadır...Ünal Karaman'ın gelişiyle 2018-2019 sezonunda a takım ile çalışmaktadır...Daha önce kiralık olarak Ümraniye, 1461, Altınordu ve Adana Demirspor'a gitmiştir...Trabzonspor altyapısının ürünüdür...

276337-1447941008.JPG
DEMİŞİM :) O kadar çok DEMİŞTİM ki ara sıra unutuyorum :) O gün gömenler nerede şimdi ;) Futboldan anlamak istiyorsanız fmyi bırakın hürmetler... Scout öyle yapılmaz böyle yapılır ;)

Üst Alt