Abdülkerim Durmaz'dan Süper Lig Şampiyonluk Tahmini | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Abdülkerim Durmaz'dan Süper Lig Şampiyonluk Tahmini

KCwLG1.jpg

Spor yorumcusu Abdülkerim Durmaz, FutbolArena'ya özel değerlendirmelerde bulundu.

Spor Toto Süper Lig'de 26. hafta geride kalırken şampiyonluk yarışında mücadele kıyasıya sürüyor. Aynı zamanda teknik adamların karşılıklı açıklamaları gündem belirliyor. Spor yorumcusu*Abdülkerim Durmaz, FutbolArena'ya özel verdiği röportajda Süper Lig'deki şampiyonluk yarışıyla ilgili görüşlerini ve teknik adamların açıklamalarını değerlendirdi.*

İşte Abdülkerim Durmaz'ın görüşleri:

"TEKNİK DİREKTÖRLER FELSEFİ KONUŞUYOR"

"Aykut Kocaman ilginç konuşmayı seviyor. Şenol hocada da o var. Felsefi konuşuyorlar. Normal söyleyecekleri şeyleri 1 gece önceden planlayıp konuşuyorlar herhalde. Halbuki doğal davransalar komik hadiseler ortaya çıkmayacak. Şenol Güneş'te zaten bir hastalık var. Ördekler diyor, yağmur diyor. Normal bir yazarın sözüne Mevlana'nın diyor. Futbol antrenörlüğü dışında her şeyi biliyorlar. Türk antrenörleri yeterli bulmuyorum. Ben de üniversite bitirmedim. Belki insanlar cahil bile diyebilirler bana. Ama ben hiç olmazsa haddimi biliyorum. Fatih hocada da var bu durum. Futbolcular futboldan başka bir şey bilmezler. Futbolcular varoş çocuklardır, teknik direktör olduktan sonra entellektüel davranmaya çalışıyorlar. Halbuki normal konuşsalar ne "Taç Hırsızlığı" olur ne de başka bir şey."

Süper Lig'de kim şampiyon olur?

Abdülkerim Durmaz'ın tahmini
"İnşallah Fenerbahçe şampiyon olur. Galatasaray kadro kalitesi anlamında şu anda Beşiktaş ve Başakşehir'in altında. Fakat Galatasaray'ın şu anda şansı daha fazla. Beşiktaş, Bayern Münih maçlarına kendini fazla kaptırdı. Başakşehir de büyük bir camia olmadığı için işi zor. Eğer Başakşehirli futbolculara Fenerbahçe forması giydirseniz şampiyon olurlar. Galatasaray, Beşiktaş'a karşı sahasında üstünlük sağlayabilir. Eğer bu maç bırakın Vodafone Park'ı tarafsız sahada Kadıköy'de oynansa Beşiktaş yener derdim. Ama TT Stadı'nda oynanacağı için Galatasaray avantajlı. Galatasaray eğer Başakşehir ve Beşiktaş maçlarını kazanırsa şampiyon olur."

futbolarena

SM-G610F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Son düzenleme:
Üst Alt