Abdullah Avcı Dedikodularına Nasıl Bakıyorsunuz? | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Abdullah Avcı Dedikodularına Nasıl Bakıyorsunuz?

Dün Radyospor'da Özgür Sancar, Abdullah Avcı'ya teklif yapıldığıını Avcı'nın da bu teklifi düşündüğünü söyledi. Ciddi ciddi ismi geçmeye başladı şu sıralar.

Olur da Tudor gönderilirse Avcı ismi nasıl olur ?

selcuk-inan-galatasaray-in-kader-macinda-6726271_x_6852_o.jpg

Kendi takımımız yetmedi düzgün takımları da piç ediyorlar. Önce Karabükspor sonra Başakşehir.

Sanki sıkıntı teknik direktörde.

baskıyı kaldırabilecek mi bilmiyorum

Başakda yıllardır hocalık yapıyor + taraftar baskısı yok, burada daha az süre alır ve taraftar ve medya baskı var

başarılı olabilir tabi

Son düzenleme:
Avcı uzun vadeli projelerin adamıdır. Futbol bilgisi sınırlı olan bizlerin dahi Dursun'a hiç bir şekilde güvenilmeyeceğini bildiğimiz bir ortamda Avcı'nın da bu çıkarımı yapması kuvvetle muhtemel. Vakti zamanında teknik direktör kıyımını benzer şekilde yaptığı Polat'ı da geri çevirmişliği vardır.

Abdullah avcı başarısız olur. bu yönetim çapsız kim gelirse gelsin bir halt olmucak
Dursun nezaman giderse yeni td alabilir şuanlık tudor yönetim kalibresinde bir adam

Rikerinkin kazma kontra atak futbolunu oynatacak istemiyorum

Bir TD ü elindeki kadronun kalitesine ve total maliyetine göre değerlendirmek gerekir. Ki mesela senin Terim Hazretleri bu kalite ve maliyette bir kadro ile asla şampiyonluğa ortak olamazdı...

Kaldı ki BŞ in oynadığına kontraatak futbolu denemez, topa en çok sahip olan, genellikle baskılı oynayan bir takımdan söz ediyoruz. Kontraya çok iyi çıkabilmeleri bu gerçeği değiştirmiyor. İkinci yarı bir ara form düşüklüğü yaşamamış olsalardı veya birkaç maçta skandal hakem hataları olmasaydı şu an farklı şeyler konuşuyor olurduk...

Belediyelerin profesyonel futbola yatırım yapmasına karşı oluşum başka konu, takımın ve Hocanın hakkını teslim etmek gerekir...

O zaman da demiştim, keşke MT a gitmek yerine Galatasaraya gelmiş olsaydı. Şimdi ise Tudor' la devam edilmesinden yanayım, kendisi de böyle bir adım atmak için yanlış zaman olduğunun farkındadır zaten...

Avcı gelmez geçiniz sistemi kurdu iyi kötü işliyor , baskı yok , kafası rahat , maaşı tıkır tıkır ödeniyor bize gelecek dünya kadar dertle uğraşacak.

Üst Alt