Abdullah Avcı: ''Galatasaray tedirgin olmuştur, bugün lig bitse Başakşehir şampiyon'' | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Abdullah Avcı: ''Galatasaray tedirgin olmuştur, bugün lig bitse Başakşehir şampiyon''

110520182259355466676_2.jpg

Medipol Başakşehir teknik direktörü Abdullah Avcı, 2-0 kazandıkları Antalyaspor maçının ardından şampiyonluk hakkında çarpıcı sözler kullandı.

Medipol Başakşehir'in Antalyaspor'u deplasmanda 2-0 yendiği maçın ardından teknik direktör Abdullah Avcı, şampiyonluk hakkında konuştu.

''38 YAŞINDA, 8. ASİSTİNİ YAPTI''
Galibiyetin ardından takım kaptanı Emre Belözoğlu hakkında övgü dolu sözler kullanan Avcı, ''İlk yarıda durağan toptan rakibimize verdiğimiz pozisyonlar var. Cezalandırılabilirdik. Kenarlara inip Bajic ve Adebayor'u buluşturmak istedik. Bajic doğru pozisyon aldı ve golü bulduk. Rakibimiz 19 orta yaptı, 15-16'sını biz karşıladık. İkinci yarıda pozisyon vermedik, merkezi kapattık. Özellikle kaptanın kazanıp kendi götürdüğü ve asist yaptığı pozisyon var. Emre 38 yaşında, 35. maçını oynuyor ve 8. asistini yaptı.'' dedi.

''4 SENEDİR İLERLİYORUZ''
İstikrarlı bir şekilde büyüdüklerini söyleyen Abdullah Avcı, ''Bugün 48. maçımızı oynadık. Vazgeçmeden şampiyonluğun içinde olduğumuzu gösteriyoruz. 4 sene içinde istikrarla ilerliyoruz. Şampiyonlar Ligi ve Avrupa Ligi oynadık ve sezon. Futbolcularıma teşekkür ediyorum. Antalyaspor iyi bir takım, onlara tebrik ediyorum.'' ifadelerini kullandı.

''BEN OLSAM TEDİRGİN OLURDUM''
Şampiyonluk yarışı hakkında değerlendirmelerde bulunan Avcı, ''Benim takımımın bir maçı var, rakiplerimizin 2 maçı var. Galibiyetimizin rakibimizi (Galatasaray) tedirgin ettiğini düşünüyorum. Ben olsam tedirgin olurdum. Bugün lig bitse Başakşehir şampiyon olur. Tedirgin edici bir durum... Geçen hafta yıpratıcı bir hafta yaşadık ama ayağa kalkmasını bildik.'' şeklinde konuştu.

Akşam

Şampiyonlar Ligi oynadık diyor mal. Gerçekten bunu demek istemezdim ama malsın be kardeşim. Şampiyonlar Ligi oynamadın, eleme oynadın eleme. O zaman Fenerbahçe de senelerdir Şampiyonlar Ligi oynadı sayılır elemeye katıldığı için.

Gerçekten 2.liği falan hak etmiyorsunuz.

saçmalığa bak. pazartesi fener yenince de sen 3. oluyorsun onu ne yapacağız

XT1650 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt