Abdullah Avcı, Galatasaray'ın Başında Başarılı Olur mu? | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Abdullah Avcı, Galatasaray'ın Başında Başarılı Olur mu?

Abdullah Avcı Galatasaray'ın Başında Başarılı Olur mu?

• Kullanılan toplam oy
    135
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
2008 yılında son 6 maç kala bize gelmedi bir daha gelmesin zaten. 90 dakika kapan,kontra ile gol at. Milli takımda ne olduğunu gördük.

Yerli bir hoca olarak bir Ersun Yanal iki Abdullah Avcı bence. Başakşehir'in izlediğim maçlarında, büyüklerin attığı futbolculara birkaç isimde kendi ekleyerek sistemli bir futbol oynuyorlar. Ancak yerli de duygusal davranılmazsa ilk tercih Ersun Yanal olmalı bence.

Abdullah Avcı , Hamza Hamzaoğlu , Giray Bulak , Hami Mandıralı , bunların hepsi yerli sevdalısı yabancı düşmanıdır... bizden uzak dursunlar

Kontrollü oyun zihniyeti şampiyonlar liginde daha iyi sonuç verebilir(diğer Türk hocalara göre) ama ligde büyük takıma ters bir oyun anlayışı.

Hiddinkde berbattı ona bakarsan kesin birşey diyemeyiz bence

Berbat denilen Hiddink şu an Avrupa'nın en iyi takımı Belçika'yı geçip takımı Play-OFF'a taşımıştı. O dönem şike süreci olmasa bence Hırvatlara bu kadar kolay teslim olmazdık.

Avcı ise aşırı basit grupta sadece Estonya ve Andorra'yı yenebilmişti. Karşılaştırmak yanlış.

Berbat denilen Hiddink şu an Avrupa'nın en iyi takımı Belçika'yı geçip takımı Play-OFF'a taşımıştı. O dönem şike süreci olmasa bence Hırvatlara bu kadar kolay teslim olmazdık.

Avcı ise aşırı basit grupta sadece Estonya ve Andorra'yı yenebilmişti. Karşılaştırmak yanlış.

Hiddink gayette başarısızdı.O zaman ki Belçika takımıyla şimdiyimi kıyaslıyorsun.Resmen Ardanın bireysel çabalarıyla play-off a kaldık.Saçma sapan oynuyorduk.Kimin ne yaptığı belli değildi.Buna rağmen kötü bir hoca demiyorum.Avcıylada kıyaslamam sadece örnek olarak verdim.

Milli takım hocalığı ve kulüp hocalığı çok farklı klasmanlar.Büyük takım hocalığı yapmadığından da henüz bir fikir sahibi değilim.Yapanlarda neye göre yapıyor onuda bilmiyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt