Abdullah Avcı, Galatasaray'ın Başında Başarılı Olur mu? - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Abdullah Avcı, Galatasaray'ın Başında Başarılı Olur mu?

Abdullah Avcı Galatasaray'ın Başında Başarılı Olur mu?

• Kullanılan toplam oy
    135
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hiçbir şey olmaz bunu da linç eder taraftar.Terim dışında kim gelirse gelsin aynı bok olacak kimse kandırmasın kendini.Yok Okan Buruk'muş falan hikaye.

Üzülerek söylüyorum ki Beşiktaş'a gidecek gibi.

Sezon içinde gelmez bize. Sezon sonuna kadar Tudor kalmazsa gelen adam şampiyon yaparsa, o kalır. Tudor iyi giderse o kalır. Bize gelme şansı çok az malesef.

Son düzenleme:
İlk kez katılıdığı CL elemesinde Sevilla'yı elinden kaçıran ligde 2 senedir BJK bile en iyi topu oynayan takımın hocası mı siyaset eliyle yükseliyor yoksa sırf iktidara yakın görünen bir takımda hoca diye siz mi O'na mı çatıyorsunuz bence özeleştiri yapmalısınız.

3 büyüklerden hangisi Avcı hocamızı alırsa

ve ona İstediği sistemi kurması için zaman ve olanak tanırsa

ligi uzun bir süre domine eder

Umarım bu takım biz oluruz ve yeni teknik direktörümüz Avcı olur

Milli takımda başarısız olmuştu, hem de fena. Bu baskının olduğu ortamda ilk deneyimiydi. Bu kafamı karıştıran bir husus

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Milli takımda başarısız olmasının tek sebebi

Arda Burak Selçuk gibi yerli çetenin hocayı yemesiydi

Aynı yerli leşler Terim gibi adamı bile harcadı

O yüzden hocayı getirirsek kendi kadrosunu kurmasına olanak tanıyacağız

Yalnız aynı milli takımla 8 ihtimal bir araya gelmeseydi Terim de başarısız olacaktı. 8 ihtimal bir araya geldi ve 3. olduk. Yani takım da sıkıntılı idi.

Doğru ama baskının olduğu bir yerde ilk deneyimiydi. Burada oradan bile 3 kat büyük baskı var. Bilemiyorum, olmadan yorum yapmak zor

Son düzenleme:
David Moyes’da Everton’da çok başarılıydı ama United’a gidince adamın kariyeri bitti. Başakşehir’de ne seyirci baskısı var ne de medya. Baskının olmadığı yerde başarı daha kolaydır. Bu başarısız olacak demek değil burada, sadece aradaki farkları anlatıyorum. Ki sizde biliyorsunuz zaten

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt