Abdullah Avcı - Okan Buruk - Haluk Güngör | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Abdullah Avcı - Okan Buruk - Haluk Güngör

Abdullah Avcı - Okan Buruk - Haluk Güngör

A Milli Takım'da Guus Hiddink'in görevden ayrılmasının ardından yerine getirilmesi beklenen isim Abdullah Avcı'nın ekibi de belli oluyor!..

Sporx Özel- Teknik direktör Guus Hiddink'le yollarını ayıran futbol federasyonu bir taraftan yeni teknik kadro konusunda çalışmalarını yürütürken diğer taraftan da Hollandalının geride kalan ekibiyle tek tek masaya oturmaya başladı.

Ağustos ayına kadar süren sözleşmesi karşılığında 3.2 milyon euro alması gereken Hiddink ile yaklaşık 1.1 milyon euroya el sıkışan TFF yönetimi şimdi de Hiddink'in yardımcıları Pierre Van Hoojdonk, Oğuz Çetin, Engin İpekoğlu ve Fuat Usta ile yolların ayrılması konusunda görüşmelere başladı. Abdullah Avcı'nın A Milli Takım Teknik Direktörlüğüne getirilmesine artık kesin gözüyle bakılırken Avcı'nın yardımcılığını Okan Buruk'un, kaleci antrenörlüğünü de Haluk Güngör'ün yapacağı öğrenildi.

Abdullah Avcı'nın yardımcısı Arif Erdem bundan sonra görevine İ.Belediyespor teknik direktörü olarak devam edecek.

Cevap: Abdullah Avcı - Okan Buruk - Haluk Güngör

Umarım büyük kulüplerimiz özellikle Avcı takıntısı olan BJK bu isimlere çalışma ortamı sağlar.

Okan Buruk bana biraz yetersiz geliyor. Bir yardımcı daha alınırsa iyi olur. Sanırım görüşülen biri daha varmış.

Arif'de Avcının arkasında pişmiştir. Bakalım neler yapacak. Avrupada bunun örnekleri var. Genelde hocaları büyük takıma gidince arkasındaki görevi devrealıyor.

Haluk Güngör spor muhabiri değil miydi? Neyse zaten antrenörler de muhabir seviyesinde ülkemizde, sıkıntı olmaz.

Abdullah Avci-Arif Erdem daha iyi,Arif zaten yıllardır yardımcısı,boş yere bozmayalım.

Bjk ve Fb'den açıklama bekliyoruz : "Efendim kulübümüze maç vermeyen bu zat-ı muhteremi milli takımın başında görmek derin hayal kırıklığı yaratmıştır"

Okan Buruk idari kordinatör değil miydi?Şimdi yardımcı antrenörlük ne alaka?Oldu olacak Hiddink'in tercümanı da İBB'ye yardımcı antrenör olsun.Bu arada Haluk Güngör kim?

Bjk ve Fb'den açıklama bekliyoruz : "Efendim kulübümüze maç vermeyen bu zat-ı muhteremi milli takımın başında görmek derin hayal kırıklığı yaratmıştır"

Bence Milli Takımın başına geçerse sevinmeliler büyük bir beladan kurtuluyorlar.Son yıllarda bu bizim içinde geçerli.Ben Abdullah Avcı'ya güveniyorum ancak şuan ki futbolculara güvenmiyorum Arda'da dahil zıvanadan çıkmış durumda bunlarla Ersun Yanal'ın başına geldiği gibi sorunlar yaşayabilir.O yüzden ben oyumu ankettede Mustafa Denizli'ye vermiştim.Ama yinede Abdullah Avcı gelirsede sevinirim ve sonuna kadar desteklerim.

bir sürü köpeğin görev yaptığı bu ülkede abdullah avcı gibi adamlar fazlasını hakediyo. milli takımı başarıdan başarıya koşturacağına inanıyorum. yeni bir jenerasyon geliyo çünkü.

Kim gelirse gelsin ama Allah'ını seven artık 55 senedir dile getirilen şu yeni jenerasyon,operasyonu yapsın artık.Volkan,Servet,Emre,Gökhan Zan hayaletleri artık milli takıma almasınlar.Hocaya da sonsuz başarılar.Malum milli takımdan sonra görev alacağı kulüp Galatasaray olur.

Çok mutluyum sonunda kurtulduk lan şu teknik ekipten.

Oğuz Çetin falan gitti ona ayrı sevindim ama en çok Hiddink'ten kurtulduğumuza sevindim. Hadi Oğuz Çetin sana kadro seçimi için oyuncuları önerdi ki önerebilir çok normaldir ama sen o oyuncuların nasıl olduklarını, form düzeylerini, takımlarında ki başarılarını göremeyip yine yine o oyuncuları seçiyorsan, kadro seçimini de ona göre yanlış yapıyorsan ve hatanda ısrar ediyorsan suçlu sensin bunun başka açıklaması olamaz.

Abdullah Avcı bu tarz saçma sapan hareketlerde bulunmayacaktır inşallah, kim formdaysa, kim hak ediyorsa milli takımı o girsin kadroya ve artık lütfen KEMİK KADROMUZ olsun. Her maç farklı oyuncular, farklı taktik anlayışları kime ne başarı getirmiş ki bize getirsin ?

Çok mutluyum sonunda kurtulduk lan şu teknik ekipten.

Oğuz Çetin falan gitti ona ayrı sevindim ama en çok Hiddink'ten kurtulduğumuza sevindim. Hadi Oğuz Çetin sana kadro seçimi için oyuncuları önerdi ki önerebilir çok normaldir ama sen o oyuncuların nasıl olduklarını, form düzeylerini, takımlarında ki başarılarını göremeyip yine yine o oyuncuları seçiyorsan, kadro seçimini de ona göre yanlış yapıyorsan ve hatanda ısrar ediyorsan suçlu sensin bunun başka açıklaması olamaz.

Abdullah Avcı bu tarz saçma sapan hareketlerde bulunmayacaktır inşallah, kim formdaysa, kim hak ediyorsa milli takımı o girsin kadroya ve artık lütfen KEMİK KADROMUZ olsun. Her maç farklı oyuncular, farklı taktik anlayışları kime ne başarı getirmiş ki bize getirsin ?

%100 Katılıyorum.

Abdullah Avcı uluslararası alanda tecrübesiz bir isim. Karizmatik biri de değil. Dünya devleriyle oynamak FB yi BJK yi yenmeye benzemez... Olumlu düşünmeye çalışıyorum ama bizim bu medya daha ilk yenilgi de hap gibi yutar adamı.

En azından takıma bir sistem oturtabilir.Ayrıca Türkiye'deki genç oyuncuları en iyi tanıyanların başında geliyor.Şuanda kadroda bulunan çoğu futbolcuyla da daha önce çalışma fırsatı buldu.Şuanda getirilebilicek en doğru isim bana göre.

Su Oguz gitti ya ne kadar mutlum oldum anlatamam. Insallah bu arkadaslarimiz basarili olur.

Üst Alt