Abdullah Avcı: "Selçuk İnan'ı taktiksel nedenler yüzünden oynatmadım"


A Milli Takım teknik direktörü Abdullah Avcı, Hollanda'ya 2-0 mağlup olduğumuz karşılaşma sonrasında açıklamalarda bulundu.Hollanda ile oynadığımız Dünya Kupası Eleme Grubu ilk karşılaşması sonrası teknik direktör Avdullah Avcı açıklamalarda bulundu.Millilerimizin antrenmanlarda çalıştığı herşeyi sahaya iyi şekilde yansıttığını belirten Avcı; "Oyunun büyük bölümünde hafta başından beri planladığımız bütün herşeyi sahaya yansıttık. Pozisyonları biz değerlendiremedik, rakip değerlendirdi. Yapacak birşey yok, büyük bir maçtı ve kaybettik. Ancak takımıma inanıyorum, bundan sonra daha başarılı maçlar çıkaracağız" dedi.Selçuk İnan'ın sadece taktiksel nedenler yüzünden karşılaşmada olmadığını açıklayan Avcı; "Selçuk İnan'ı sadece bu maça has bir şekilde taktiksel nedenlerle oyuna almadım. Selçuk çok değerli bri oyuncu, önümüzdeki maçlarda gerektiğinde saha olacaktır" diye konuştu.11 Eylül'de oynayacağımız Estonya karşılaşması için de umutlu konuşan teknik direktör Abdullah Avcı; "Estonya maçında kendimize daha güvenli şekilde sahaya çıkacağız. O maçta galip gelip ilk puanımızı almak istiyoruz. Toplamda 9 maçımız kaldı, bu tür dalgalanmalar olabilir. Bunlar futbolda olan şeyler" diye konuştu.Kaynak: Sporx
 
Cevap: Abdullah Avcı: "Selçuk İnan'ı taktiksel nedenler yüzünden oynatmadım"Selçuk İNAN Abdullah Avcı'nın sonu olur demedi demeyin...

Taktiğimiz mi vardır Hoca...

Dandun top oynadık...
 
Cevap: Abdullah Avcı: "Selçuk İnan'ı taktiksel nedenler yüzünden oynatmadım"Hangi taktiksel strateji Selçuk İnan'ı kesebilir? Keşke bir de bunu açıklasaydı.
 
Cevap: Abdullah Avcı: "Selçuk İnan'ı taktiksel nedenler yüzünden oynatmadım"adamsan estonya maçında oynatmazsın.. oynat emre yi topal'ı o kasaplarla kapışsınlar
 
Cevap: Abdullah Avcı: "Selçuk İnan'ı taktiksel nedenler yüzünden oynatmadım"ne taktiği körebe futboolu oynadık gerçi hollandada bizden farklı değildi
 
Cevap: Abdullah Avcı: "Selçuk İnan'ı taktiksel nedenler yüzünden oynatmadım"Selçuk'un oynayamayacağı taktik yoktur...
 
Cevap: Abdullah Avcı: "Selçuk İnan'ı taktiksel nedenler yüzünden oynatmadım"Taktik tuttu beyler dağılın.Bkz : organize 1 atak.
 
Cevap: Abdullah Avcı: "Selçuk İnan'ı taktiksel nedenler yüzünden oynatmadım"Milli takımı kim yönetiyor, Abdullah Avcı mı?
 
Cevap: Abdullah Avcı: "Selçuk İnan'ı taktiksel nedenler yüzünden oynatmadım"Bi daha oynatmadığını görem...
 
Cevap: Abdullah Avcı: "Selçuk İnan'ı taktiksel nedenler yüzünden oynatmadım"AhahhahaUlan hoduk ,Selcuk Inan icin nasil bir taktik lazimdir ki ?
 
Cevap: Abdullah Avcı: "Selçuk İnan'ı taktiksel nedenler yüzünden oynatmadım"Emre felaket durumda maç kondüsyonu yok, Topal'ı kesici diye kullanıyorsun, ikinci yarı 60'ta bari Selçuk'u al.Geçen sene ne maçlar oynadı, kırılgan ve güçsüz bir oyuncu sanki Selçuk.Zaçmaladın. Kabul eder oynatırsan biraz şansımız olabilir, inat eder ben bilirim dersen çağırma anasını satayım.
 
Cevap: Abdullah Avcı: "Selçuk İnan'ı taktiksel nedenler yüzünden oynatmadım"Böylece bizi haklı çıkardın. Bir yerden üflemişler buna. Suratına tükürmeyi o kadar çok isterdim ki ..
 
Avcı'da Haklı Beyler Sonrasında Ne Der ?Düşünsenize Milli Takım ilk 11 ini Galatasaray ın iyi ve formda oyuncularından kurduğunu.????????**************Semih********????????**********HakanHamit*************Selçuk*********????????*********E.Çolak*******************Burak*********Umut***************Tam 7 tane Galatasaraylı . Fenerden kadroya girecek sadece G.Gönül var var. Başkada yok. Sonra Tüpçü Azize nasıl hesap verir. Hiç düşündünüzmü.
 
Üst Alt