Abdullah Avcı: "Selçuk İnan'ı taktiksel nedenler yüzünden oynatmadım" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Abdullah Avcı: "Selçuk İnan'ı taktiksel nedenler yüzünden oynatmadım"

A Milli Takım teknik direktörü Abdullah Avcı, Hollanda'ya 2-0 mağlup olduğumuz karşılaşma sonrasında açıklamalarda bulundu.

Hollanda ile oynadığımız Dünya Kupası Eleme Grubu ilk karşılaşması sonrası teknik direktör Avdullah Avcı açıklamalarda bulundu.

Millilerimizin antrenmanlarda çalıştığı herşeyi sahaya iyi şekilde yansıttığını belirten Avcı; "Oyunun büyük bölümünde hafta başından beri planladığımız bütün herşeyi sahaya yansıttık. Pozisyonları biz değerlendiremedik, rakip değerlendirdi. Yapacak birşey yok, büyük bir maçtı ve kaybettik. Ancak takımıma inanıyorum, bundan sonra daha başarılı maçlar çıkaracağız" dedi.

Selçuk İnan'ın sadece taktiksel nedenler yüzünden karşılaşmada olmadığını açıklayan Avcı; "Selçuk İnan'ı sadece bu maça has bir şekilde taktiksel nedenlerle oyuna almadım. Selçuk çok değerli bri oyuncu, önümüzdeki maçlarda gerektiğinde saha olacaktır" diye konuştu.

11 Eylül'de oynayacağımız Estonya karşılaşması için de umutlu konuşan teknik direktör Abdullah Avcı; "Estonya maçında kendimize daha güvenli şekilde sahaya çıkacağız. O maçta galip gelip ilk puanımızı almak istiyoruz. Toplamda 9 maçımız kaldı, bu tür dalgalanmalar olabilir. Bunlar futbolda olan şeyler" diye konuştu.

Kaynak: Sporx

Cevap: Abdullah Avcı: "Selçuk İnan'ı taktiksel nedenler yüzünden oynatmadım"

Selçuk İNAN Abdullah Avcı'nın sonu olur demedi demeyin...

Taktiğimiz mi vardır Hoca...

Dandun top oynadık...

Hangi taktiksel strateji Selçuk İnan'ı kesebilir? Keşke bir de bunu açıklasaydı.

adamsan estonya maçında oynatmazsın.. oynat emre yi topal'ı o kasaplarla kapışsınlar

ne taktiği körebe futboolu oynadık gerçi hollandada bizden farklı değildi

Selçuk'un oynayamayacağı taktik yoktur...

Taktik tuttu beyler dağılın.

Bkz : organize 1 atak.

Milli takımı kim yönetiyor, Abdullah Avcı mı?

Bi daha oynatmadığını görem...

Ahahhaha

Ulan hoduk ,Selcuk Inan icin nasil bir taktik lazimdir ki ?

Emre felaket durumda maç kondüsyonu yok, Topal'ı kesici diye kullanıyorsun, ikinci yarı 60'ta bari Selçuk'u al.

Geçen sene ne maçlar oynadı, kırılgan ve güçsüz bir oyuncu sanki Selçuk.

Zaçmaladın. Kabul eder oynatırsan biraz şansımız olabilir, inat eder ben bilirim dersen çağırma anasını satayım.

Böylece bizi haklı çıkardın. Bir yerden üflemişler buna. Suratına tükürmeyi o kadar çok isterdim ki ..

Avcı'da Haklı Beyler Sonrasında Ne Der ?

Düşünsenize Milli Takım ilk 11 ini Galatasaray ın iyi ve formda oyuncularından kurduğunu.

????????**************Semih********????????**********Hakan

Hamit*************Selçuk*********????????*********E.Çolak

*******************Burak*********Umut***************

Tam 7 tane Galatasaraylı . Fenerden kadroya girecek sadece G.Gönül var var. Başkada yok. Sonra Tüpçü Azize nasıl hesap verir. Hiç düşündünüzmü.

Üst Alt