Abdullah Avcı'yı Sinirlendiren "Kimya sorusu!" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
RrM7kj.jpg

Basın toplantısında "Takım kimyasında bozulma var mı?" yönünde bir soru yöneltildi. Abdullah Avcı ise bu soruya sinirlendi ve tepki gösterdi.​
"Biz kazandıkça Galatasaray'ın kimyası bozulacak" açıklaması
Hatırlanacağı üzere Mart ayında Posta Gazetesi'nde yayınlanan Abdullah Avcı'nın açıklamalarında, ", "Maç maç gidiyoruz. Bir hafta, iki hafta, 3 hafta sonraki rakibi değil, o haftaki rakibi düşünüyor ve buna göre hazırlanıyoruz. Bundan sonra da böyle olacak. Şimdi öncelikli hedefimiz Fenerbahçe." ifadeleri yer almıştı. Devamında ise, "8 puan farkla önemli bir avantaj yakaladık. Bir anlamda ligde bizim 8, onların 10 maçı var. Biz kazandıkça onların kimyası bozulacak. Nitekim, Erzurumspor maçının sonundaki görüntü bunu ispatlıyor."​
Abdullah Avcı basın toplantısında "Takımın kimyasında bozulma var mı?" yönündeki soruya sinirlenerek, "O kelimeyi ne amaçla kullandığını bilmiyorum. Bilmediğin şeyler üzerinden yorum yapıp, yalan haberlere dayalı bir şekilde o kelimeyi kullanma. Kimya değil, enerji ve üzüntü diyelim." diye yanıt verirken, devamında basın toplantısında "Provake edici sorular yönetmeyelim." şeklinde uyarı yapıldı.​

''Biz kazandıkça GS'nin kimyası bozulacak'' söylemini asla öyle bir şey demedim diyerek yalanlamıştı. Hala bunun geyiği dönüyor, muhabir bile billur geçmiş. Demediği birşey yüzünden böyle duruma düşüp dalga konusu oldu. Sinirlenmesi gayet normal bence. Tabi bu bizim işimize yarıyor, beter olsun :D

Daha önce basın toplantısında böyle bir röportaj vermediğini açıklamıştı. Kaynak Posta olunca bana da inandırıcı gelmemişti zaten. Kaldı ki gelecekte 3 büyükleri çalıştırmak isteyen birinin böyle kendi ayağına sıkması da mantıksız zaten.

Bu yıl yapılanlar herkesin malumu. Ben de herkes kadar tiksindim fakat böyle sosyal medyaya meze çıkarmak için soru soran heriflerin akreditasyonlarını iptal edeceksin ki akıllı olacaklar. Bizim ülkenin muhabirleri kadar boş topluluk yoktur dünyada.

"artiz ne arar la bazarda" diyorduk da bu akbili biten arkadas tehditlere baslamis.

sen kimsin lae? türkiye kupasini bile 2 kez finalde kaybeden adamsin.

Merhaba bay kimyaci.Son ay tutulmasi merkurune kare yapmis.kendisinden pekte iyi bahsedilmeyecek bir döneme girmekle beraber,venus retrosunda kendisi ve trabzon adina isler duzgun gitmeyebilir.ki venüs oglagi sevmez.saturn saturnuyle kavuşacak yil icinde,saturnu bi de uranus karesi yiyecek.bunlar zor etkiler.saturn uranus karesi sergen yalçını yedi,sana ne olacak gorecegiz.30 nisanda gunes tutulmasi direkt gunesini kareliyo.16 mayistaki ay tutulmasi merkuru yine kareliyo.bakacagiz🙂

Merhaba bay kimyaci.Son ay tutulmasi merkurune kare yapmis.kendisinden pekte iyi bahsedilmeyecek bir döneme girmekle beraber,venus retrosunda kendisi ve trabzon adina isler duzgun gitmeyebilir.ki venüs oglagi sevmez.saturn saturnuyle kavuşacak yil icinde,saturnu bi de uranus karesi yiyecek.bunlar zor etkiler.saturn uranus karesi sergen yalçını yedi,sana ne olacak gorecegiz.30 nisanda gunes tutulmasi direkt gunesini kareliyo.16 mayistaki ay tutulmasi merkuru yine kareliyo.bakacagiz🙂

Üst Alt