abdullah avcı | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
600x300_b0510838-8b2c-41fa-8a95-8bbf4b78cfb2.jpg

Tabela toplumuyuz...Kalan dört maç sonunda şampiyonluğu BJK ın elinden kıvırıp alırsa efsane masalları yazılır; BJK tüm maçlarını kazanıp şampiyon olur da BŞ in mütevazı kadrosuyla seneye ilk üçe giremezse yine çöp addedilir...

Abdullah Hoca için MTTD lüğünü erken bulmuş, Galatasarayımıza gelmesinin kendisi ve kulübümüz için daha doğru olacağını belirtmiştim zamanında, elbette ki garantisi yoktu ama denenmesinde fayda vardı...Şu an böyle bir ihtimal yok gibi, bizden öyle bir talep de yok bildiğim kadarıyla, kendisi de doğru zaman olmadığının farkındadır, diye düşünüyorum...

seviom aslinda bu herifi efendi biri hem de GS altyapisinda gorev yapan biri de olarak ordan oyuncu harmanlanmasinda yardimci.... 1 sn.... ekibimizin basinda IMPARATOR IGOR var zaten. klit

Abdullah Avcı: "Galatasaray maçında Donk'un yaptığı faul var. Donk'un burada sarı kart görmesi gerekirdi, maçın geri kalanında 5 faul daha yaptı. Bunu hakemi eleştirmek için söylemiyorum." (NTV)

Abdullah Avcı: "Gomis'in bizim maçlarda 1 golü var. Fenerbahçe ve Beşiktaş'a karşı yok. Sezonun oyuncusu diyemem. Etkili bir performans diyebilirim"[NTV]

Abdullah Avcı: "Beşiktaş'ın, Galatasaray maçını kaybetme sebebi Fenerbahçe derbisinde yaşanan olaylar. Galatasaray'ın galibiyetini küçümsemiyorum ama Kadıköy'deki polemik Galatasaray maçına kadar devam etti. Beşiktaş odaklanamadı."

Abdullah Avcı'ya göre ligin kaderi Donk'un sarı kart görmemesiymiş.

DeO6--NXUAIjLsL.jpg

Yazık. Kariyerini hiç düşünmüyorsan bile geçmişe vefa duy da şu hiçbir getirisi olmayan abuk açıklamaları yapma. Medya önünde nasıl konuşması gerektiğini bilmeyen çiğ bir Türk antrenör. Hamza Hoca da aynı kafadaydı. Medya önünde saçmalayıp durdu. Sonu malum.

Üst Alt