Abdullah Yılmaz 3 Hafta Süreyle Hiç Bir Maça Atanmayacak


Cevap: Son Dakika : Abdullah Yılmaz 3 hafta Süreyle hiç maça atanmayacakDinsiz imansız hakemi ihraç etmediler.
 
Cevap: Son Dakika : Abdullah Yılmaz 3 hafta Süreyle hiç maça atanmayacakNeden ihraç etsinlerki adam görevini 4 x 4 lük yaptı. Şimdi muhtemelen 3 haftalık bir Antalya tatiline gönderiliyor malumunuz henüz orda hava sıcak. Bakın görün 4 Hafta sonra Antalya maçıyla döner.Dinsiz imansız hakemi ihraç etmediler.
 
Cevap: Son Dakika : Abdullah Yılmaz 3 hafta Süreyle hiç maça atanmayacakBize golü attıktan sonra

ister ihraç edilsin ister dinlensin

gözümüze gözükmesin de

:(
 
Cevap: Son Dakika : Abdullah Yılmaz 3 hafta Süreyle hiç maça atanmayacakHakemlerin dinlendirilmesinin bizim için ve diğer takımlar için hiç bir hikmeti harbiyesi yok.Cacık yapmak için bu kadar vasıflı hıyara da gerek yok. Bu işin kökten çözülmesi için MHK'nın ve üst klasman hakemlerinin Fenerbahçe ile birlikte topyekün küme düşmesi gerekiyor.Yoksa bu tarz hakemler dinlenip dinlenip, zinde bir şekilde ocağımıza incir ağacı dikmeye devam ederler.
 
Cevap: Son Dakika : Abdullah Yılmaz 3 hafta Süreyle hiç maça atanmayacakBizim maçın içine ettikten sonra ceza alsa ne olacak?Onun yüzünden kaybedilen puanlar geri verilecek mi sanki
 
Cevap: Son Dakika : Abdullah Yılmaz 3 hafta Süreyle hiç maça atanmayacakArtık ne kadar aldıysa, kariyerini tehlikeye atmayı bile göze almış.
 
Cevap: Son Dakika : Abdullah Yılmaz 3 hafta Süreyle hiç maça atanmayacakGeçmiş olsun..Görevini tamamladı nasıl olsa.İsterse 3 yıl hiçbir maça atanmasın,dünkü maçta çalınan puanlarımız ve bize aldırdığı yaralarla görevini layıkıyla yerine getirmöiştir. Yarın başka bir hakem gelir o da görevini icra eder sonra MHK Başkanı "Hatalıydı,şu kadar süre maç verilmeyecek" falan der, zararı yanımıza kar kalır...
 
Cevap: Son Dakika | Abdullah Yılmaz 3 Hafta Süreyle Hiç Bir Maça AtanmayacakSon yıllarda gördüğüm en art niyetli hakemdi.İnsallah o düdüğü bi daha bizim maçımızda üflemek nasip olmaz.
 
Cevap: Son Dakika | Abdullah Yılmaz 3 Hafta Süreyle Hiç Bir Maça AtanmayacakIs isten gectikten sonra bir ise yaramiyor iste böyle kararlar.
 
Cevap: Abdullah Yılmaz 3 Hafta Süreyle Hiç Bir Maça AtanmayacakBizim 3 puan ne olacak hacı 3 hafta vermedin görev hadi yazık günah deyil mi o kadar taraftara futbolcu emeklerıne:(
 
Cevap: Abdullah Yılmaz 3 Hafta Süreyle Hiç Bir Maça AtanmayacakBu adamı bir daha bizim maçlara vermesinler çünkü bu sefer de bizim aleyhimize hata yapmamak için bizim lehimize inceden inceden düdük bile çalar.Ben doğru dürüst yönetim göremedim daha ülkemizde.
 
Üst Alt