Abdurehim Heyit İşkence İle Şehid Edildi!

Ünsal Vardar

Moderator
Yönetici
Moderatör

Dedim ölüm vardır, dedi yolumda
Dedim ya bilezik? Dedi kolumda
Dedim korkar mısın? O dedi yok-yok
Dedim niçin korkmazsın? Dedi Tanrım var,
Dedim ya başka? Dedi halkım var,

Targutay Alungan

Kırmızı Üye

orası için artık çok geç kalındı, çin nüfusu uygurlardan fazla sincanda. gelecek 10 yıl içinde o topraklar tamamen çinlileşmiş olacak. Türk hükümeti olanları izleyerek mazlumun ve müslümanların koruyucusu olamaz. Zaten kendini bu şekilde piyasaya sunması bile komik. twitterdan trumpın ekonomisini alt üst ettiği ülkeyi kim ciddiye alacak, 2.5 trilyon dolar bütçesi olan çin mi?

Selcuk Serin

Aslan Üye
xiaomi ve huawei telefon kırma dönemi başlar

Ozan Puki

İmparatore
Baba Gündüz
Doğu Türkistan konusunda araştırmalar yapmış biri olarak şunu belirtmek lazım ki orada yıllardır planlı psikolojik ve fiziki işkenceler var. asimilasyon had safha da. Urumçi'de ki ciddi petrol ve doğal gaz rezervleri, maden yatakları bu zulmün başlıca sebeplerindendir. Bu adamın da Doğu Türkistan'da önemi büyüktü ve bir semboldü. Şehadeti kutlu olsun Allah'tan rahmet dilerim.

Son düzenleme:

Ünsal Vardar

Moderator
Yönetici
Moderatör
hiç dikkat çekmemiş hayatımız futbol olmuş

Ferhat Öztürk

Tecrübeli Üye
Allah rahmet eylesin.Gündeme gelmeme sebebi,Suriye ve Filistin’liler kadar satmıyor ve oy getirmiyor malum kişilere.

Tugay Yigit

Tecrübeli Üye
Büyük reis eskiden rusya ve cinlere fazla yakin degilken uigurlari düsünüp korumuyormuydu?

Ibrahim Özveren

Kırmızı Üye
Hollandada kalan bir Uygurlu arkadas ile tanistim. Biraz sohbet etme firsatimiz oldu.. Anlattiklari tuyler urperticiydi.. Çin polisleri rastgele bir saatte evlere baskin yapip yasak dokuman ariyormus. Burada yasak olarak kastettikleride mesela Yuce Kitabimiz Kuran. Kuran okumak istediklerinde Kitabi telefon veya tabletlerine kaydediyorlarmis ve okuduktan sonra hemen siliyorlarmis.. Kâğıt uzerine basılmış Kuranlarida duvar içine yerlestiriyorlarmis.. Ne aci verici..

Üst Alt