Abdurrahim Albayrak - Sayfa 214 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Gerek yok, ama neden buna teklif geldiğini anlamadım. Şu anki yönetime ne katabilir diye düşünüyorum. Ya sıcak para ya da projelerin hızlanması için Ankara'da iş çözecek bir adama ihtiyaç var.

Gerek yok, ama neden buna teklif geldiğini anlamadım. Şu anki yönetime ne katabilir diye düşünüyorum. Ya sıcak para ya da projelerin hızlanması için Ankara'da iş çözecek bir adama ihtiyaç var.
bence teklif gelmedi - kendisi uğraşıyor - 3 ay mı ne oldu divan toplantısında başkana teke tek geliyor masaya falan - tur atıyordu çevresinde.

uzak tutulması gerek. iğrenç bir yönetici.

Bu sene epey bir futbolcu satışı olacak gibi Sacha Boey'in parası da harcanmadı. Bu bütçe bu herife emanet edilirse yazık olur. Gider 15 milyon Manaj'a 10 milyon Oğuz'a falan verir çapsız herif. Gerçekten yazık olur. İki yıldır güzel yürütülen tüm süreç çöpe gider.

Beşir Zeyneloğlu Mardinli Ronaldinho değil mi. Ekstra bi para istemiyolarsa tabii ki de bizim altyapıda olmalı yahu aksi saçmalık olur. Bi deneyelim kaç paraya patlar ki maks?

İyi taraftar olabilir, ama mide bulandırıcılık konusunda a.koç ve s. baki'den hemen sonra yönetici olan Albayrak gelir. Yediği bokları hala unutmadık

Üst Alt