Abdurrahim Albayrak - Sayfa 102 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
a27536796ac751e418a3f243f2a48a32.jpg

Ya sen ne tür yalaka ne tür rezil bir herifsin

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Servetini 2 katına çıkaran bir başka yalaka işte. Normal şartlarda böyle adamlar başarılı olamaz zaten.

Bazı kişiler sadece etrafında yalanacak kişiler iyi olduğu zaman iş yapar.

Albayrak da öyle işte. 2002 de Cansun gibi iyi bir başkan ve Lucescu, 2. döneminde Aysal ile Terim vardı.

3. gelişinde Hamza ile mucizevi şampiyonlukta ben neymişim dedi ve ondan sonra sapıttı.

Başkan olazaağım diye 3 senedir başımızın etini yiyordu ki, baktılar pabuç pahalı güçsüz Cengiz yönetiminde 2. adam olayım dedi. Fena çuvalladı.

Çünkü bu kez:

Terim gücün karşısında
Cengiz gibi tecrübesiz ve karizma yoksunu bir başkan ve yönetimi var.

Yalayacak kimse olmayınca da bütün defolar ortaya çıktı. Çünkü kriz yönetimi böyle durumlarda belli olur.

İyi günde değil.

Hocam sen Mars da filan mı yaşıyorsun.Bu işler tüm dünyada böyle iyi iş yaparsan alkışlanırsın kötü iş yaparsan eleştirilsin.
Ben marsta yaşamıyorum ama taraftarımızın bir kısmı hayal aleminde yaşıyor. Abdurrahim Albayrak'tan başarılı yöneticilik beklemeyi başka şekilde açıklayamıyorum. Ben şahsen kendisini en baştan şovmen vasat bir adam olarak gördüm. Taraftar gereksiz anlam yükledi.

Ben marsta yaşamıyorum ama taraftarımızın bir kısmı hayal aleminde yaşıyor. Abdurrahim Albayrak'tan başarılı yöneticilik beklemeyi başka şekilde açıklayamıyorum. Ben şahsen kendisini en baştan şovmen vasat bir adam olarak gördüm. Taraftar gereksiz anlam yükledi.
Galatasaray'da bulunan ya da yakın zamanda ayrılan oyuncularda yalandan övüyor o zaman ne diyeyim.

Sarper'imin en has adamları Apo ve Ali Dürüst ikilisinin ne kadar boş ne kadar hain adamlar olduklarını gördük bu sene. Bu da iyidir.

sent via GSC

Üst Alt