Abdurrahim Albayrak - Sayfa 125 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Ilginç biri..ama değil türk futbolu dünya futbol tarihinin en winner adamı diyebilirim

Henüz görev yaptığı sezonda boşu yok..ayrıca çoğu kişi bilmez ama okan emre ve alt yapı oyuncularının yetiştiği dönemde alt yapı koordunatoruydu şahsen nasil karakteri var bilemem ana yanındaki yeğeni beş para etmez sonradan görme mafya dizilerine ozenen biri ergen misali (adi mustafaydi sanırım) çakma mafya tavırlarına sahit oldum bizzat... yani etrafındakilere bakınca kendisine karşı kameralar önünde oynuyor onu acaba diye şüpheye düşürüyorum..Neyse sonuç olarak başarılı biridir tebrik ederiz kendisini

Abdurrahim albayrak su anda gozumden dusmustur ha cokmu onemli degil kimse iplemez ama fb macindan sonra yeri geldiginde konusucam diip sampiyon olduktan sonra konuscagim cevabi sahada takim gosterdi diyosa ben bu adami yonetici fln diye tanimam bilmem sevmem. Ayni durumu fenerin de yoneticisi yapabilirdi ve bu aciklamayi yapabilirdi burda adamin ne anasi ne avradi kalirdi. Madem bisey biliyosan simdi konus konuski hic bir Galatasarayliya yarin bu soru soruldugunda got gibi kalmasin ortada

Aziz Yıldırım gibi bildiklerimi açıklasam ortalık yıkılır deyip sonra şampiyon olunca çark etmesini doğru bulmadım. Ne biliyorsan söyle kirli düzen temizlensin, bilmiyorsan da insanları niye geriyorsun.

Albayrak'a teşekkür ediyorum şampiyonluktaki emekleri için ama kesinlikle medya önünden uzak olmalı artık. Özellikle kaybedilen maçlar sonrası o da kontrolü kaybediyor. Altından kalkamayacağı laflar ediyor.

Üst Alt