Abdürrahim Albayrak | 2. Başkan

Keramettin TANRIVERDİ

"Bizi sevenleri üzmeyelim baba"
Yönetici
Administrator
Katılım
18 Tem 2009
Mesajlar
53,824
Tepkime Puanı
40,591
Puanları
573
Galatasaray markasını yerle bir eden yönetici. Bakın istediği kadar başarılı olsun ancak TRANSFER BU ADAMIN İŞİ DEĞİL, bu zamana kadar Türkiye içinden yaptığı her transferi ederinden pahalıya yaptı.

Diagne
Amrabat
Akbaba ilk aklıma gelenler.

Ya arkadaş senin derdin ne, getiremeyeceksen hangi mantıkla gidiyorsun Monaco'ya, senin işinse almadan dönme, senin işin değilse gitme. Senin ve yönetimdeki senin zihniyetindeki insanlar yüzünden koca çınar rezil oluyor; bugün mü aklınıza geldi ffp?

Çok basit, FALCAO İLE İLGİLENMİYORUZ, BİZE PAHALI GELİYOR. de Diagne ile devam edeceğiz de bir orta saha kirala, Yunus'u sat yolumuza devam edelim, sürekli alt şişhane modunda başlıyoruz sezona.

İsterse Falcao ile Bakayokoyu beraber getirsinler benim yönetime transfer konusunda zerre güvenim yok artık, ne plandan ne planlamadan haberdarlar.
 

Arif Çelik

10 Numara!
Katılım
18 Tem 2014
Mesajlar
17,829
Tepkime Puanı
2,850
Puanları
358
Yaş
41
her devrin saray soytarısı.

bu herifin Galatasaray'da yönetici olması hatta transferleri yapması büyük ihanet.
 

Tuncay Van

10 Numara!
Katılım
2 Ocak 2011
Mesajlar
15,161
Tepkime Puanı
1,345
Puanları
358
Yaş
43
Gelirse heralde eskisine göre daha tuzluya patliyacak bize, cünkü gelmese bunun sonunda albayrak bildin madara olur o resimden sonra. Rezil olmamak icin + milyonlar eurolar havada ucabilir

SM-G935F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
 

Töre Dirik

GalataSarayı Efendileri
GalataSarayı Efendileri
Katılım
30 Tem 2009
Mesajlar
6,120
Tepkime Puanı
437
Puanları
308
Yaş
28
Transfer işini bu adamın yapması zaten başlı başına skandal. Ulan git anlaş, getir Didier Drogba'yı sportif direktör olarak. Transfer görüşmelerine Drogba'yı gönder. Sağlayacağımız prestiji düşünebiliyor musunuz? Abdürrahim'in gitmesi var bir de Drogba'nın gitmesi var.İki gün sonra aha şöyle çıkacak karşımıza. Diyeceği laflar da belli.

"Argadaşlar çok uzcunum. Uç cundur uyku uyumadum inanun diyrum zabahlara gadar uğraştuk didinduk ama bu tiransfer işlerinde her an bir supriz çikabiliyor. monako kulübüne, falkoo ya teşeççur ediyrum. soyleyeceklerum bugadar.daha fazla soru sormayun uyumadum uykusuzum uzcunum"
 
Üst Alt