Abdurrahim Albayrak - Sayfa 148 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Güçlü yönetim olacak bu adam da florya ile yönetim arasındaki köprü olacak, hoca ve futbolculardaki gerginliği giderecek, onlara moral verecek vs vs. Albayrak karar alıcılardan biriyse şapkamızı önümüze koyup düşünmemiz gerek.

sezonbaşından beridir ortada yok.başkanlığı hedeflediği için takımı boşverdi bence.eskiden böyle durumlarda takımı toparlardı

Kızılması gereken en son kişi. Taraftar Falcao'yu takımda görmek istedi diye elinden geleni yaparak Falcao transferiyle meşgul oldu ve sonunda başardı da. Tek istediği taraftarı mutlu etmekti.

Hani her gelişinde takımı şampiyon yapıyordun?

Hani Florya’da oluşan atmosferde en büyük rol senindi? Geceni gündüz yapıp her şeyin doğru gitmesini sağlıyordun.

Takım iyiyken ve işler yolundayken ben ben diye her kameraya konuşmak, I love you Hocam demek güzel.

Şimdi nerelerdesin? Herhangi bir işe yarıyor olsaydın şu an çözüm üretirdin. Çıkıp açıklama yapıp, hocanın üstünde oluşan baskıyı biraz kendi üstüne çekerdin. Hiç göremiyoruz seni.

Başarıda kendini öne atıp, başarısızlıkta perde arkasına saklanan adamlara bir şey derdim ama burada yazmaya değmez.

EI9Hiv1WsAgCHe3

Üst Alt