Abdurrahim Albayrak - Sayfa 150 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Yav adam yok gücüyle, FFP kıskacında bonservissiz kurabileceği en iyi kadroyu kurmuş. Geçen yıl takım santraforsuz çıkarken bu yıl takıma yedeğiyle santrafor rotasyonu yapmış, Premier Lig'den 3 tane adamı bonservis vermeden takıma kazandırmış. Ne dünya görüşü, ne de yöneticilik anlayışıyla hiç benim tipim adam değil de şu an adı Abdurrahim Albayrak olmayan hemen her yöneticinin bu kadar emeğin üstüne ŞL'de ve ligde rezilleri oynayan takımı görüp hocayı ve oyuncuları taraftarın ve medyanın önüne atabileceğinden emin olalım. Galatasaray'da yönetici bile değilken stad dışında hiçbir katkısı olmayıp Hagi'ye söven adam bugün susuyorsa birazcık adamcılığından, çoklukla da Galatasaraylılığından yapıyor bunu.

Ben bu seneki basarisizlikta ne baskanı ne Yönetimi suçlu bulmuyorum eldeki imkanlarla kurulabilecek en iyi kadroyu kurdular bence eleştirilecek kişi bu kadroya dogru dürüst sistem oturtamayan idman yaptıramayan adaletli forma dağıtmayan hocadır yönetimın yapması gereken hocaya en yakın zamanda bir uyarı verıp gerekırse her türlü radıkal kararı alabileceklerini hissetirmesidir

119e2dd5f98.jpeg

Apo başkanımın rüzgar gibi esecegi transfer donemi basliyor. Bakalım kimlerle fotoğraf çekilecek merak içindeyiz.

Cildirt bizi basgan

Üst Alt