Abdurrahim Albayrak - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Cevap: Abdurrahim Albayrak

"Elmander gibi bir yıldız nerden baksanız 15 milyon avro civarındadır.Bu nedenle transfere damgamızı vurduğumuzu söyleyebilirim".

Bu cümleyi kurarak transfer piyasasından zerre haberi olmadığı anlaşılan bir adamın bu yönetimde ne işi var Allah aşkına?Bülent Tulun'la beraber derhal gitmesi gerekiyor bu adamın.

bu islerden anladigini pek sanmiyorum

millet bilimsel calisiyor biz hala gazlamaya calisiyoruz

"Elmander gibi bir yıldız nerden baksanız 15 milyon avro civarındadır.Bu nedenle transfere damgamızı vurduğumuzu söyleyebilirim".

Bu cümleyi kurarak transfer piyasasından zerre haberi olmadığı anlaşılan bir adamın bu yönetimde ne işi var Allah aşkına?Bülent Tulun'la beraber derhal gitmesi gerekiyor bu adamın.

Hala arkasindamisin bu sözlerinin ?

lnkc.jpg

reis

Bazı arkadaşlar zannediyor ki Albayrak'ın öne sürdüğü isimler alınıyor.

Yahu anlayın artık bu adamın görevi bambaşka, Motive etmek, Takım ile Yönetim arasında köprü olmak, Oyuncuların sıkıntılarını çözmek.

Aysal'ın kurumsallığını övüyorsunuz ama transferleri Albayrağa bıraktığını sanıyorsunuz.

Yahu Albayrak anlasa ne olur anlamasa ne olur transferden futbolcudan. Oyuncularla ilgilenmesi yeter. Kattığı neşe yeter.

zerre kibiri olmayan bi adam .. hem taraftar hem iyi bi insan .. yönetime giremediği için ağlayan bi adam..bazı kendini beğenmiş liseliler gibi burnundan kıl aldırmayan biri değil senin benim gibi biri.. idolüm şahsen

[video=youtube;tKyVBoLKryI]https://www.youtube.com/watch?v=tKyVBoLKryI[/video]

Üst Alt