Abdurrahim Albayrak - Sayfa 86 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
sevseniz de sevmeseniz de bu adamin degerini bilin

GS'nin basarisi icin kicini yırtıyor

elestirenlerin cogunun 5 lira katkisi olmamistir kulübe, ancak klavye delikanliligi

Bahsettigin kisilerden ben de rahatsizim . Albayrak i asan bir durum bu dedigin

Bana bile Gs ile ilgili laf soyleniyor , 20 senelik kombine sahibi , 5-6 sene iyi kotu amator spor yapmis , 15 senelik kongre uyesi

Hepsinden ote portosundan madridine , antalyasindan konyasina deplasman yapan ve afedersin hem direk GS ye hem de dolayli yoldan cepten cikan tonla para dokuyorum

Zaman ve emek de bir o kadar

Cikmis bir kac densiz konusuyorlar , sen de kim oluyorsun be hadsiz dedigimde cevap

"Ben Galatasarayliyim" diyor .. tamam birader elestirip forum kovalamaktan baska ne faydan var diyorum

"Biz gonulden seviyoruz" diyorlar

Hep tatava hep soyut kavramlar . Cok seviyorsan para harcayacak , zaman harcayacak emek vereceksin

Albayrak da bu taraflari ile saygiyi hakediyor

Gerisi icin ben de katiliyorum , benim nasil tonla antipatik tarafim varsa bu adamin da var , ama Gs icin iyi yaptigi da tonla sey var

Sinan , burjuva sınıfından olduğunu herkes biliyor. Tamam sen büyük adamsin ve para harcıyorsun aferin sana . Gerçek hayatta da bu kadar mütevazı isen seni seven (sevmeyen) dalkavuklarin çok ki böyle aşırı bir özgüven var sende . Ben alırım ama 20 yaşındaki üni öğrencisi, 30 yaşındaki işçi, 40 yaşındaki hasta vs vs yapamaz. Yani senin saçma sapan ergen vari burjuva ayakların ile kimseye GS üzerine konuşma yetkisini verecek bir ne pozisyonun ne de haddin var . Denizden foto yollayarak adam olunuyorsa kalsın adamlık...

SM-A320F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Burada kast ettigim su , hic bir sey yapmayip sadece konusan/elestiren/oven , kendisini olayin merkezinde goren bir grup var

Bir de kah katilim gosteren , kah para harcayan , kah yoneticilik veya sporculuk falan yapan yani bir sey icra eden grup var

Tv ve televizyon basina gecilip de bu kadar karisma ve konusma hakki istenen bir mecra gorulmemistir

Bir de tabi bunu yapanlara karsi saygisizligin had safhada oldugu diyelim . Ben onemli degilim ama albayrak su yazilanlari haketmiyor , bu mantikla her geleni tefe koyma hakki kendinde bulan bir taban varmis gibi oluyor

Bahsettigin bir yer cok dogru , ama adaletli degil

Eger bu dediklerim bir hak vermiyorsa , ayni mantikla benden de 10 kat 100 kat konusmayi hak etmeyen bir kitle var demektir , ama susmak bilmiyorlar

Burada kast ettigim su , hic bir sey yapmayip sadece konusan/elestiren/oven , kendisini olayin merkezinde goren bir grup var

Bir de kah katilim gosteren , kah para harcayan , kah yoneticilik veya sporculuk falan yapan yani bir sey icra eden grup var

Tv ve televizyon basina gecilip de bu kadar karisma ve konusma hakki istenen bir mecra gorulmemistir

Bir de tabi bunu yapanlara karsi saygisizligin had safhada oldugu diyelim . Ben onemli degilim ama albayrak su yazilanlari haketmiyor , bu mantikla her geleni tefe koyma hakki kendinde bulan bir taban varmis gibi oluyor

Bahsettigin bir yer cok dogru , ama adaletli degil

Eger bu dediklerim bir hak vermiyorsa , ayni mantikla benden de 10 kat 100 kat konusmayi hak etmeyen bir kitle var demektir , ama susmak bilmiyorlar
Albayrak için mesela benim yazılarımı bulabilirsin , bu kulüpte her zaman bulunması lazım derim ama transfer ve basın sozculugu görevleri dışında olması gerektiğini de söyledim. Ha adam defol git yazmıştır ; bunu eleştirebilirsin lakin ben paraliyım , ben uyeyim ben öyleyim dersen çirkin oluyor. Sana GS'li değilsin diyen adamdan daha beter oluyorsun , eleştirirken eleştirilen olma . Başkan denen adam zaten Albayrak'in gölgesinde sığınıyor. Albayrak ve Terim bu kulüpte olmasa başkan bozuntusu 3 dakika duramaz . Bak Albayrak konusunda sana katılıyorum ama ben paraliyım , zenginim demiyorum! Alıntı yapmazsin zaten, biraz düşün dediklerimi .

Beni denklemden cikaralim. Mevzu GS ise benzer dusunuyoruz (baskan konusu haric)

Ama sunu da sen kabul et ki , bu insanlara (hepsi , sadece biz degil , senol , ali koc , dursun , aysal , polat veya terim cengiz diye ayirmiyorum ya da Gs fb bjk seyircisi diye de ayirmiyorum) surekli laf soylenmek , surekli kufur hakaret edilmesi hak midir

Belki geç oldu ama sonunda herkes nasıl bir kişilik olduğunu anladı. Yenildiğinde kayıplara karışır, kazanınca en başta röportaj verir, 2 yalakalık yapar..

Mustafa Cengiz sırf bu adam yüzünden bile istifaya zorlanabilir.

Terim gibi , Bülent Korkmaz gibi , Metın Oktay vb.adamlara bence de kimse bir şey dememeli çünkü bu adamlar bugün taraftar 20 milyon küsür diyorsak yarısı bunlar yüzündendir lakin cengiz gibi , Şenol gibi, Polat gibi verdiğin örnekler yanlış yapıyorsa gayet de eleştirilir. Albayrak da aslında dediğin gibi kulüpte emeği çok onu ayırıyorum ama işte başkan olmayınca üstündeki görev arttı ve göze batıyor. Özetle nazı çekilecek kadar katkısı olmamış adam için avukatlık yapmak yanlış , sen önceden dursun için bunu yapıyordun sonra pişman olup cengiz başkan olsun dedin ki oldu ve şimdi de cengiz için aynısını yapıyorsun. Başkanlara bağlı kaldigin için de iyice düşman kazanıyorsun çünkü her adamı baban gibi savunuyorsun. Ben Aysal'i seven bir adamim ama asla burada söylemem çünkü babam değil. Burada küfür de ederler , bana ne ? Çok mu emeği geçti mesela Albayrak gibi. Uzattım son olarak herkesi savunma gereği duyduğun için istemeden kendini üst görüyorsun, belki böyle değilsin ama böyle görünüyorsun. Iyi günler sana

Dursunu savundugumu siddetle reddediyorum , diger yazdiklarin muzakereye acik ama dursun u asla kabul etmem

Dursun zamaninda acik sekilde kulubun faydasina bir sey yapildiysa da o esnada dursun var diye laf etmem negatif yonde

Ornegin riva florya meselesini elestirebilirim ama gelen paranin hemen faiz yukunu kesmek icin kredi ana parasini kapatmak icin kullanilmasi dogru bir seydir , dursun o esnada baskan diye kalkip da yanlis diyemem buna

sevseniz de sevmeseniz de bu adamin degerini bilin

GS'nin basarisi icin kicini yırtıyor

elestirenlerin cogunun 5 lira katkisi olmamistir kulübe, ancak klavye delikanliligi

Sexy başkanlar da gördük imkanı olmasına rağmen cebinden bir kuruş harcamayan

Bu adam zamanı geldiğinde maaş problemleri yaşadığımız da,ödeme kolaylığı açısından cebinden para vermiş insandır

Belki parasını geri aldı ama burada niyet önemli

Tabi ki alacak , guzel bir seye degindin , burada ileri geri yorum yapanlarin hepsini toplasan albayrak in cikardigi parayi belki cikarirlar

Kabul edin etmeyin bu is ekonomi ile insan iliskileri ile donuyor

Bunda da terim albayrak gibiler basarili iste

Eksikleri olmadigini soylemiyoruz zaten

Dursunu savundugumu siddetle reddediyorum , diger yazdiklarin muzakereye acik ama dursun u asla kabul etmem

Dursun zamaninda acik sekilde kulubun faydasina bir sey yapildiysa da o esnada dursun var diye laf etmem negatif yonde

Ornegin riva florya meselesini elestirebilirim ama gelen paranin hemen faiz yukunu kesmek icin kredi ana parasini kapatmak icin kullanilmasi dogru bir seydir , dursun o esnada baskan diye kalkip da yanlis diyemem buna

Dursun'u kimse sevmez ama yaptığı bazı davranışlarda olumlu

Mesela o teminat meselesinde kendini göstermesi buna bir örnek

Sportif başarı olsaydı bu pastanın üzerinde ki çilek gibi olurdu :)

Bizde her şey sportif başarıyla orantılı

Terim geçen sene başarısız olsa kimse önceden 6 şampiyonluğu var felan demezdi çare ..... başlıkları vardı forumda

Ben baskan makamında hep üst kişilikli ve başarılı başkanlar gördüm lakin özellikle Canaydın zamanından başlayarak kalitenin git gide düştüğünü ve şu an yerlerde olduğunu düşünüyorum. Bu yüzden de hicbir başkanı sahiplenmiyorum. Başkan kalitesinin yerlerde olmasının nedeni zaten herkes biliyor , onurla söylediğin üyeler. Zamanında güçlü başkanlar için neler yaptılar da başını yediler sayamam şu an . Eee şimdi de yarsuvat, dursun , cengiz gibiler o üyelere müstehak. Dursun konusunda da dediğin gibi eleştirini görmediğim için aklımda kalmış olabilir ama bu yanlış hatırlamadığımi kanıtlar. Konu başka yere gitti ama cengiz bugün gitse yarın daha kötüsü gelecek çünkü ben de o kokuşmuş genel kurula gelmem . Orada üye olmak bence övülecek bir olay deyip konuyu gerçekten kapatıyorum. Çok uzadı...

Amigoluk yap, otobüste şamata yap, idmanda gülücük dağıt ama yönetim işine girme be hocam... Transfer görüşmesi yapacak ecnebi eleman getirelim..

Bilet paralarina isyan edenler olunca sen degil misin bu paralar insanlarin gelir düzeyine göre degerledirilmemeli diye.

Eh kombine alamayan adamdan Madrid deplasmanina Porto deplasmanina gitmesini mi bekliyorsun. Ülkede vatandasin belirli bir kismi zarzor geciniyor, hatta gecinemiyor bile kendi yemiyor ac bile kaliyor cocuklarini doyurabilesin diye. Herkes senin gibi baba parasina sahip degil.

Bilet paralarina isyan edenler olunca sen degil misin bu paralar insanlarin gelir düzeyine göre degerledirilmemeli diye.

Eh kombine alamayan adamdan Madrid deplasmanina Porto deplasmanina gitmesini mi bekliyorsun. Ülkede vatandasin belirli bir kismi zarzor geciniyor, hatta gecinemiyor bile kendi yemiyor ac bile kaliyor cocuklarini doyurabilesin diye. Herkes senin gibi baba parasina sahip degil.

Hay hay . Ama o zaman da sanki kucuk dunyalari kendileri yaratmis , her olaya her insana istedigini soyleyebilecek , hakaret edecek hakki da bulmasin kendinde

Sussun adam gibi macini izlesin

Ayrica duble mutluluk yasiyoruz ortami bozma , gladbach 3 ledi munihi bilmem haberin var mi !

Sinan özetle yine herşeyin para olduğunu ortaya koymaya çalışıyor, alıştık artık. Taraftarlık nedir ve ülkenin durumundan bir haber birine boşuna dil dökmeyin.

Üst Alt