Abdurrahim Albayrak - Sayfa 87 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Hay hay . Ama o zaman da sanki kucuk dunyalari kendileri yaratmis , her olaya her insana istedigini soyleyebilecek , hakaret edecek hakki da bulmasin kendinde

Sussun adam gibi macini izlesin

Ayrica duble mutluluk yasiyoruz ortami bozma , gladbach 3 ledi munihi bilmem haberin var mi !

Tam Fransa soylular sınıfından adamsın be Sinan ama ihtilal oldu devrildi haberin var mı ?

Herkesin fikir söyleme özgürlüğü var artık 300 yıl önce de değiliz , ister parası olsun ister olmasın.

Bahsettigin kisilerden ben de rahatsizim . Albayrak i asan bir durum bu dedigin

Bana bile Gs ile ilgili laf soyleniyor , 20 senelik kombine sahibi , 5-6 sene iyi kotu amator spor yapmis , 15 senelik kongre uyesi

Hepsinden ote portosundan madridine , antalyasindan konyasina deplasman yapan ve afedersin hem direk GS ye hem de dolayli yoldan cepten cikan tonla para dokuyorum

Zaman ve emek de bir o kadar

Cikmis bir kac densiz konusuyorlar , sen de kim oluyorsun be hadsiz dedigimde cevap

"Ben Galatasarayliyim" diyor .. tamam birader elestirip forum kovalamaktan baska ne faydan var diyorum

"Biz gonulden seviyoruz" diyorlar

Hep tatava hep soyut kavramlar . Cok seviyorsan para harcayacak , zaman harcayacak emek vereceksin

Albayrak da bu taraflari ile saygiyi hakediyor

Gerisi icin ben de katiliyorum , benim nasil tonla antipatik tarafim varsa bu adamin da var , ama Gs icin iyi yaptigi da tonla sey var

Abi mesele taraftarin sinir uçlarına dokunacak aciklamalar yapmasi. Forvet almadık çünkü gomis yüzünden demek taraftarla dalga geçmektir. Elestirilerin temelinde bu adamin yaptığı sacma aciklamalar yatiyor

Yöneticiye boş boş konuşmak serbest ama maddi durumu kısıtlı olduğu için sadece manevi destek veren taraftarın bunu yapması eleştiri konusu.

Hatalarını yüzüne vurmadığın birinden yarın nasıl iyi iş yapmasını bekliyorsun.

Sinan için takım eksik , kötü , kadro kısıtlı önemli değil ki rahat ol diyor çünkü 2.yarı işler kötü gitse olmadı başakşehir şampiyon olsun bizim için bir şey farketmez der yapmadığı şey değil.

Yoo sadece olmazsak diye kafayi yemem

Gecen sezon basi bruma satisinda , devre arasi ndiaye satisinda da yangin yerine cevrildi buralar

Sakin olunuz dedik , hem paralari satislardan hem de sampiyonluktan cukkaladik

Hayatinizi renklendirin takilmayin cok

Kaybettiğimiz maçların ardından kaybolup kazandığımız maçların ardından taraftarla dalga geçer gibi açıklamalar yapması beni rahatsız ediyor. Bir Levent Nazifoğlu'ndan kurtulduk bir ikincisi çıktı gibi hissediyorum.

Eminim Albayrak arkaplanda kulüp için muazzam işler yapıyordur ama medyatik yüzü çok rahatsız edici geliyor bana

Çık konuş. Neymiş hocanin surprizleri. Hani forvet sürprizin?? Sizin yüzünüzden bir sezon heba oldu.

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Futbolculara, hocaya, taraftara laf edenleri neden bu adamların konularında göremiyorum? Avukat tutup UEFA ile mücadele etmeleri mi aklıyor bunları? Bugün kadro kuramıyor isek, en büyük pay bu beceriksiz ve yalancılara ait.

Üst Alt