Abdurrahim Albayrak - Sayfa 92 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
gomise isyan edeceğine önce bu takıma nasıl forvet alamazsınız diye isyan etseymiş daha iyi olurmuş. koskoca galatasaray ş.ligine forvetsiz katıldı,bu skandalın sıkıntılarını hala çekiyoruz.

Aynen.

Oyuncu gönderilir veya gider bu sorun degil, sorun gönderdigin veya giden oyuncunun yerini doldurmamak. Gomis varken bile ikinci bir forvete ihtiyacimiz vardi, Gomis gitti 2 forvet alinmasi gerekiyorken 1 tane bile alinmadi. Böyle kepazelik olmaz.

Gomisin yeri doldurulmadı, emre akbaba yerine iki forvet alınabilirdi; kiralama bedeli ödemeden bir forvet bile kiralanabilirdi. Bunlar neden yapılmadı? diye sorduğumuzda bu yönetimin yalakaları bize size Dursun müstehak, UEFA'dan ceza mı almak istiyorsunuz diyorlardı :)

Son kalan paranin emre ye harcanmasinin terime ragmen yapilabilecegine imkan veriyor muyuz ?

Yonetimin hatasi kiralayacak adam bulamama ya da modestede oyalanmalar olabilir ama emre nin parasinin baska mevkiye ya da oyuncuya harcanmasi terim kaynakli bir hatadir/tercihtir

Ben açıkçası bunun siyasi bir ayağının veya onlarla bir bağının olduğuna inanmıyorum.

Çünkü herif paso herkesi yalıyor. Yapısı gereği üst makam herkese yağ çekiyor.

sent via GSC

Haluk Yürekli: "Abdurrahim Albayrak, Fenerbahçe maçı sonrası yaptığı açıklamalardan sonra Yıldırım Demirören'i arıyor ve 'Başkan, Fatih Hoca çık konuş dediği için konuştum, kusura bakma' diyor." (Spor Gecesi-TV 360)

yalAKa

bu adamin gomis hakkinda söyledikleriyle ilgili bir konu acilsa güzel olur. megersem gomis bildigimiz gomis degilmis. ya gomis yalan söylüyor ya bu

Ndiayeye geçen sene hain sattı gitti diyorlardı adamı geri kiralamayı transfer başarısı ilan ettiler.

Itibarsizlastirma sırası gomise geldi demek

Abdürrahim Albayrak: "Gomis, bazı futbolcuları yanına alarak çok yüksek meblağ bir zam istedi. Futbolcu her zaman alır, futbolcu vermez. 'Formsuz olsan paranda indirim yapar mıydın?' dedim. 'Asla' dedi. Sonrasında mukavelesini uzatmak istedi. Mukavelesi uzayanları görüyorsunuz."

1542210617041.png

İkinci Başkan Abdürrahim Albayrak, Divan Kurulu'nda konuştu: "Gomis bizden 1 hafta önce, para alamadığı için Kayseri’ye gitmedi. Sonra da İstanbul’daki ikinci maçta golden sonra paradan sebep değil diye formayı göstermiş. Gomis'i kimse bana anlatmasın. Onu göndermek istemezdik."

1542210650568.png

Abdürrahim Albayrak: "Modeste için tam yetki verdi başkan. Son gün transfer bitiyordu. Çin kulübüne faks çektik. 'Sahaya bile çıkartsanız sizi dava ederiz' dediler. 25 M € gibi bir zarar versek ben sokağa çıkabilir miydim ? Son gün parasız alıyorduk.

1542210680959.png

Abdürrahim Albayrak: "Gomis çok değerli futbolcumuzdu, biz göndermek ister miydik? Gomis bizden çok maaş istedi. Ücretini 5 milyon euro'ya çıkartmamızı ya da mukavele uzatmamızı istedi.”

Üst Alt