Abdurrahim Albayrak - Sayfa 114 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Bu adamın her hareketi bana batıyor. Sürekli taraftara yalan söylemesinden midir nedir umarım uzun bir süre görmek zorunda kalmayiz kendisini transferlerden sonra.

Aslinda orada diyeceksin iste "Gelecek tabii koskoca Galatasaray falan diyorsun da yazin gelmedi sonucta???" diye

Ama ayip olur sonucta ariyorsun adami, bu teli yanitlamasi uzun suredir yaptigi ilk pozitif sey

Haberi okudum da yarim yamalak ozur dilemis magiruscu

Neyse transflerler sonuclansin oncelikle her seye ragmen ozur dilerim diye lafa baslamazsa gozumde magiruscu olarak kalir zaten

Ben sevmiyorum bu adami abicim, hareketleri hal ve tavirlari hepsini yapmacik ve antipatik buluyorum.

Galatasaraylidir hatta iyi Galatasaraylidir bundan süphem yok ama yetmiyor iste. Iyi Galatasarayli olmak iyi yönetici olmak anlamina gelmiyor.

Adam net bir sekilde yakismiyor bu pozisyona hem demecleri hem de hareketleri ile. Yenildigimiz Porto macindan sonra ettigi laflari 10 yasindaki cocuk bile etmez yahu.

Ben sevmiyorum bu adami abicim, hareketleri hal ve tavirlari hepsini yapmacik ve antipatik buluyorum.

Galatasaraylidir hatta iyi Galatasaraylidir bundan süphem yok ama yetmiyor iste. Iyi Galatasarayli olmak iyi yönetici olmak anlamina gelmiyor.

Adam net bir sekilde yakismiyor bu pozisyona hem demecleri hem de hareketleri ile. Yenildigimiz Porto macindan sonra ettigi laflari 10 yasindaki cocuk bile etmez yahu.

Yoneticilik vasiflarindan Galatasaray icin Turkiye ici baglantilar saglama, futbolcularin gonlunu hos tutma, teknik ekibin gonlunu hos tutma gibi seyleri cok iyi kotarabilecegine inaniyorum.

Ben de hareketlerini abarti ve antipatik buluyorum yapmacik demem gercekten bu hareketleri yapacak kadar barzo bir karakter oldugu kanisndayim.

Basin sozculugu yapmamali. Transferlerle ugrasmamali.

Yoneticilik vasiflarindan Galatasaray icin Turkiye ici baglantilar saglama, futbolcularin gonlunu hos tutma, teknik ekibin gonlunu hos tutma gibi seyleri cok iyi kotarabilecegine inaniyorum.

Ben de hareketlerini abarti ve antipatik buluyorum yapmacik demem gercekten bu hareketleri yapacak kadar barzo bir karakter oldugu kanisndayim.

Basin sozculugu yapmamali. Transferlerle ugrasmamali.

Florya ya kitlesinler orada ne halt yiyorsa yesin, hocaya yalakalik yapar oyuncularla sakalasir eglenir falan.

Bu adami derhal kameralar önünden cekmek lazim. Böyle net bir sekilde zarar veriyor, kücük düsürüyor Galatasarayimizi.

Basın sözcüsü olabilecek son insan.

Diksiyonu aşırı derecede zayıf, şiveli konuşuyor ülkenin geneli kapsayıcı bir dili yok.

Soğuk kanlı değil, maç sonuçlarına göre olması gerekenden fazla heyecanlanıp söylememesi gereken şeyleri söyleyip duruyor.

Burası Türkiye ama. Her şey olabiliyorsun.

Üst Alt