Abdurrahim Albayrak - Sayfa 126 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Bu adama hakarete varacak duzeyde elestiri oldu hem disarda hem bu forumda. Sans oyunlari masasindaki resimleri paylasilip hakarete varacak duzeyde ithamlarda bulunuldu. Ama ruzgar taraftariyiz. Hava nereden eserse oraya yoneliyoruz. Suan Abdurrahim yine bas taci olmus vaziyette.

Aynisini Eren Derdiyokta yasiyoruz. Adami itin bokuna soktu taraftar aylarca. Ama guzel bir elveda paylasimi yapti diye yine kral muamelesi goruyor

Bu adama hakarete varacak duzeyde elestiri oldu hem disarda hem bu forumda. Sans oyunlari masasindaki resimleri paylasilip hakarete varacak duzeyde ithamlarda bulunuldu. Ama ruzgar taraftariyiz. Hava nereden eserse oraya yoneliyoruz. Suan Abdurrahim yine bas taci olmus vaziyette.

Aynisini Eren Derdiyokta yasiyoruz. Adami itin bokuna soktu taraftar aylarca. Ama guzel bir elveda paylasimi yapti diye yine kral muamelesi goruyor
Benim için değil. Bu forvet transferi yapılmadığı için de değil. Yapacağız deyip yapılmadığı için. Baktığımız zaman bu yüzden sadece taraftar değil Fatih hoca bile haşladı.

Yine keza sezon devam ederken bitince konuşacağım deyip bittikten sonra geçiştirmesi.

Abdürrahim Albayrak: Pato ve Alan için Dubai’ye gideceğim ama vizem çıkmamış. Aradım Recep Tayyip Erdoğan’ı “Pato ve Alan için gideceğim vizem yok” dedim. Dışişleri Bakanımızı devreye sokup olayı halletti çok teşekkür ediyorum kendisine.

(Hürriyet / Özel Röportaj) https://t.co/rJ7Nh5Qfsl

Abdürrahim Albayrak: Pato ve Alan için Dubai’ye gideceğim ama vizem çıkmamış. Aradım Recep Tayyip Erdoğan’ı “Pato ve Alan için gideceğim vizem yok” dedim. Dışişleri Bakanımızı devreye sokup olayı halletti çok teşekkür ediyorum kendisine.

Albayrak gibi adamlar vizeye 2 gün önceden basvuruyorlar sonra bir günde hallolmasini istiyorlar. Vize olmadigi icin disisler bakanliginin yardimini aldigida ayri komedya.

Su adama bir gün saglam küfür edecegim.

Pato Brezilya'da neredeyse bedavaya oynuyor bir de sanki iyi bir şey gibi anlatmış :D

Bu adamı neden transferde en yetkili isim gibi oradan oraya gönderiyoruz anlamak güç.En azından yabancı transferler için profesyonel,komisyon yemeyecek işini bile birini bulmalıyız

Albayrak gibi adamlar vizeye 2 gün önceden basvuruyorlar sonra bir günde hallolmasini istiyorlar. Vize olmadigi icin disisler bakanliginin yardimini aldigida ayri komedya.

Su adama bir gün saglam küfür edecegim.

Adamın suçu yok ki yaşanan süreçte bu işi beceremeyeceği belli oldu.Yönetim zafiyeti var ortada

Takımla ilgilense daha iyi ve yurt içi transfere bakabilir çok istiyorsa

Bence birileri Abdurrahim Albayrak’ı sustursun ve hiç konuşturmasın! GS Yöneticisi vize için ülkenin Cumhurbaşkanını arar mı, hadi aradın bunu gazeteye söyler mi?

Haberin doğru olduğunu varsayarak....

Rezilik gerçekten. Ya bide kendi işini hazırlamamış birisi gidip yabancı ülkeden birisini getirmesini bekliyoruz.

Transfer döneminde olan transfer ile sorumlu yönetici viza süresi bitiğini öğreniyor bide utanmadan rte yardım etti bana diye biliyor.

Bence birileri Abdurrahim Albayrak’ı sustursun ve hiç konuşturmasın! GS Yöneticisi vize için ülkenin Cumhurbaşkanını arar mı, hadi aradın bunu gazeteye söyler mi?

Haberin doğru olduğunu varsayarak....

Rezilik gerçekten. Ya bide kendi işini hazırlamamış birisi gidip yabancı ülkeden birisini getirmesini bekliyoruz.

Transfer döneminde olan transfer ile sorumlu yönetici viza süresi bitiğini öğreniyor bide utanmadan rte yardım etti bana diye biliyor.

Hakikaten şu adam aldığı her eleştiriyi hak ediyor. Ağzını tutsana bir.

Şimdi çıkıp hükümet başakşehiri kolluyor dediniz ama o dediğiniz hükümet sizin yöneticiniz transer yapabilsin diye vize aldırıyormuş meğersem derse birileri biz onlara ne diyeceğiz?

Geçmiş olsun Abdurreis. Her daim Galatasarayımız için çırpınır, her soruna yetişmeye çalışır; şu forumda ondan daha kalbi taraftar olduğuna inanmıyorum. Fatih Altaylı' nın dediğine göre son dönemde yine ciddi kasa kolaylığı sağlamış kulübe; başka kim yaptı ya da yapıyor?...

Çok antipatik bulduğum Fatih Altaylı' nın kulüpte başkanlık ve yöneticilik yapmış/yapmaya aday olmuş kişiler hakkındaki söylemlerine itibar etmek gerektiğine, biraz geç de olsa kani oldum artık; başta Polat ve Aysal olmak üzere, pek çoğu hakkında yaptığı yorumlara öfke duydum zamanında; her defasında haklı çıktı adam. Camianın nabzını en iyi tutan kişi olduğunu düşünüyorum...

Üst Alt