Abdürrahim Albayrak: "Allah'ın cezası Trump, bizi mahvetti. Ne uçak indirebilirsiniz ne de kaldırabilirsiniz" - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Abdürrahim Albayrak: "Allah'ın cezası Trump, bizi mahvetti. Ne uçak indirebilirsiniz ne de kaldırabilirsiniz"

Bu sözünden hemen sonra şöyle devam etti:

"Trump'tan bahsediyorum. Allah'ın cezası bizi mahvetti. Uçak indirdim lafları yok. Ne uçak indirebilirsiniz ne de kaldırabilirsiniz çünkü borcumuz bir günde yüzde 25 çoğaldı. "

Galatasaray'ın 2. Başkanı Abdurrahim Albayrak: Trump yüzünden transfer yapamıyoruz

Bu nasıl bir dil, bu nasıl ifadelerdir açıkçası üzüntüyle izliyorum. Koskoca Galatasaray'ın ikinci başkanı bazı noktalara yaranabilmek adına böylesi ifadeler kullanması utanç verici. Dünya'ya rezil oluyoruz. The Sun gazetesi manşete çıkarmış.

Abdürrahim Albayrak'ın Trump sözleri The Sun'a manşet oldu

Yandaş olduğunu hepimiz biliyoruz. Kimsenin bu duruma itiraz ettiği yok. Ancak devletin yanında olduğunu göstermenin daha usturuplu biçimi var. Sağa sola hakaret edileceğine 'Dolardaki bu artış bizim elimizi kolumuzu bağlıyor. Bu durumda transfer yapmamız mümkün değil. Ülkemizin yaşadığı bu zor zamanların üstesinden hepimiz geleceğiz' gibi açıklamalar daha doğru olacaktır.

Rahmi iddianda hakli olabilirsin ama sana soru sormak istiyorum

- abdurrahimin GS ye bu zarari verdigini dusunuyorsun tamam

-sana bireysel olarak zarar veren patronuna

-askerde sana haksizlik eden komutana

-eylemlerinden memnun olmadigin tayyip erdogana

-evde karina yahut anne babana

Ve en nihayetinde eger apo bu aciklamalari aynen yaparken oralarda olsan yuzune eder misin ?

Eger kendine karsi durustsen bu sorumu cevaplamani rica ederim

Verecegin cevap benden ziyade burak icin de yeterli olacaktir

Diğer taraflarda kulübünü kendi iktisadının önüne koyanlar var, bir yanda kendi iktisadını kulübün önüne koyanlar var bu yüzden bu durumlar normal

ayrıca dursun denilen yeteneksiz başkanın parasının kulüpte belli süre kalması şuan ki yöneticileri o kadar korkuttu ki içerde para bırakmamak için belki de bizi uçuracak bir çok fırsat transferini kaçırdık.

Sevgili AA, senin Trump icin dusunduklerini ben de senin icin dusunuyorum.
Hoca ve yonetim olarak yaptiginiz transferlerin cogu kotu. El ele Galatasaray'a finansal acidan buyuk zarar verdiniz.
Sorsalar Galatasaray'in parasini guya kendi paraniz gibi harciyorsunuz.

Oysa otobus filona kaliteli ama 20 yillik cok pahali ve surekli bozulacak bir arac almazsin diye tahmin ediyorum.

Fotograflar cekip, kendi egonu oksatmakta ustune yok. Isler kotu giderken de ortadan kaybolmada sana 10 uzerinden 10 veriyorum.

Sampiyonluklar gelirken de basina AA Galatasaray'da gorevli oldugu her sene sampiyonluk geldi haberleri yaptirdigini dusunuyorum.

Isler iyi giderken kutlamalarda Fatih Terim'in yanindan ayrilmadigin, sov yaptigin gibi, isler kotu giderken de hocanin etrafinda durup siper olsaydin sana bir gram saygim olurdu.

Bu kulubun yakasindan dusmen dilegimle.

çok önceden bir haber çıkmıştı hatırlıyorum Apo Galatasaray'a uçak almak için para biriktiriyor diye acaba o para halen duruyorsa klübe hibe etse uçak gibi hızlı bir topçu alırız.

Üst Alt