Abdurrahim Albayrak: "Aysal'ın Listesindeyim" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Abdurrahim Albayrak: "Aysal'ın Listesindeyim"

Galatasaray’ın etkin isimlerinden Abdürrahim Albayrak, artık konuşma devrinin bittiğini ve iş yapma zamanının geldiğini söyledi...

Radyospor’dan Özgür Sancar’ın sorularını yanıtlayan Albayrak, seçime Ünal Aysal’la birlikte gireceğini belirtirken, “Fakat yönetici olmak ya da olmamak önemli değil. Şeref sözü veriyorum; seçilsem de seçilmesem de gidip orda çalışacağım. Her Galatasaraylı böyle düşünmelidir. Dargınlıklar ortadan kalkmalı. Polat’ın da seçime girmesinden yanayım” dedi.

İşte Abdürrahim Albayrak’ın açıklamaları:

Arda, bizim canımız ciğerimizdir. Taraftarın kendi evladına böyle bir tepki göstermesi kabul edilmez. Formamızı giyen hiçbir futbolcuya böyle tepkiler gösterilmemeli.

FUTBOLCULAR KENDİLERİNİ GÜVENDE HİSSETMİYOR, HUZURSUZLUK YAŞAYAN OYUNCU NASIL İYİ TOP OYNAR?

“Şu futbolcu gidiyor, bu futbolcu gönderiliyor” şeklinde iddialar gündeme geliyor. Kimse çıkıp bunu yalanlamıyor. Futbolcu kardeşlerimize kimse sahip çıkmıyor. Sonra gidip 1 buçuk metreden kaptanımıza hakaretler ediliyor. Bir buçuk metreden küfür yiyor. Bunlar hoş değil. Bunu anlamakta zorluk çekiyorum. Futbolcular bu şartlar altında kafasındakini ayağına nasıl yansıtacak.

HİÇ KİMSE FUTBOLCULARIMIZA SAHİP ÇIKMADI

Seçime yönelik süreç takım üzerinde de baskı oluşturuyor. Futbolcu kendini güvende hissetmezse, ismi gidecek söylentisiyle gündeme gelirse nasıl rahat edebilir. Bir Allah’ın kulu çıkıp futbolculara sahip çıkmıyor ki; hakaretle, kötü sözle nereye kadar gidebilirsiniz. Herkesin kafası karşı. Resmen kırmızı kant görmek isteyen futbolcular var. Bu futbolcuların üstüne inanılmaz derecede gidildi. Yazık bunlar da insan. Üstelik bunlar Galatasaray’ın futbolcuları. Artık konuşmak değil iş yapma zamanıdır.

ŞEREF SÖZÜ VERİYORUM YÖNETİCİ OLMASAM DA GİDİP KULÜPTE ÇALIŞACAĞIM

30 yıldır Galatasaray’ın içerisindeyim böyle bir şey görmedim. Fakat ben şunu söylüyorum; yönetime kim girerse girsin, samimi söylüyorum, ben oraya gideceğim elimden gelen her şeyi yapacağım. Hangi başkan kazanırsa kazansın. Beni davet etsinler etmesinler. Yönetici olayım ya da olmayayım, eğer ben Galatasaraylıysam gidip orada çalışacağım. Şeref sözü veriyorum. Bu tek bir kişinin yapacağı bir iş değil. Bütün ve beraberlik içinde bu sorunu çözeceğiz. Dargınlıklar ortadan kalkacak. Kim kazanırsa kazansın ben gidip orada çalışacağım.

ÜNAL AYSAL’ LA BİRLİKTEYİM

Ben de bir oluşum içerisindeyim. Gerekli çalışmalar yapılıyor. Ünal Aysal başkanımla birlikte Ali Dürüst, Adnan Öztürk arkadaşımız zaten hep birlikte olduğumuz Galatasaraylılardır. Ama bir kez daha tekrarlıyorum. Yönetimde olayım, olmayayım. Gidip çalışacağım. Bu durumda Galatasaray’ı en yükseğe çıkarırız onun çalışmasını yapacağız. Kim kazanırsa herkesin başkan ve yönetim etrafında kenetleneceğini düşünüyorum.

ADNAN POLAT’IN DA SEÇİME GİRMESİNDEN YANAYIM

Adnan Polat başkanımızın kurallar açısından bir sorun yoksa seçime girmesinden yanayım. Polat, başkanımız girer kazanır, ben oraya gider çalışırım. Galatasaraylıysak bunu yaparız. Bir başka başkan adayı kazandı, ben çalışmam diyemem. Böyle bir Galatasaraylılık olmaz.

Radyospor

Cevap: Abdurrahim Albayrak'tan şeref sözü

Sadece futbolcularla diyalog kursun. Transfer vs. işlerine karışmasın.

radyospor a hakikaten bağlanıyorlar mı her haber burdan çıkıyor

Lucenin kankasıdır:D

Yıldız futbolcuları sıvazlasın..Oyunculara gaz versin yeter..

Cevap: Abdurrahim Albayrak: "Aysalın Listesindeyim"

Yerli transferinde iş yapar bu adam. Onun dışında futbolcuları hoş tutma işini de görür. Cebinden para da verir. Daha ne olsun.

Ciddiye almamak lazim,her secim öncesi Albayragin klasik laflari.

"Futbolculardan sorumlu kanka" olsun :) Iyi yapar bu isi. Baska birseye karismasin mümkünse. Diyalog cok önemli. Albayrak futbolcularin moralini toparlar

sen iyisimi gel rizeye başkan ol bak bu taraftar seni bile istemiyor .. gel rizespora başkan ol dök paraları her sene ilk altıya oynayalum olmas mi ?

Ben severim Albayrak´i. Ancak kendi kafasina göre hükümetten özür dilemesi onu benim gözümde baya bitirdi. Büyüklük yapsinlar, onlar baba, affederler gibi sözler kabul edilemez. Biz kimseden özür dilemeyiz, ezilmeyiz, el pence durmayiz. Haddini asti Albayrak orda. Futbolcularla ilgilenebilir. Daha fazlasi degil

Kesinlikle Florya'da olması gereken bir adam.Takım içinde sevgi ortamını sağlayacak insandır kendisi.

Ama unutulmasınki B.Tulun ve Albayrak olduğu sürece Haldun abinin olması imkansız.

Ardayı kazanmamız adına tek kozumuz

Ama bu duygusallıkla Hakan Baltalarıda kazanmaya çalışır diye çekinmiyo değilim

Futbolcuların böyle bir adama her zaman ihtiyacı yok. Ama şu dönemde çok ihtiyaçları var. Kesinlikle yönetimde ya da Florya'da olmalı

Ama unutulmasınki B.Tulun ve Albayrak olduğu sürece Haldun abinin olması imkansız.

A.Albayrak olsun diye parçalamam kendimi ama Haldun kim Allah aşkına?

Özer Hurmacıyı nasıl abarttıysa medya buna da verdi gazı bakalım sonumuz hayrola. Unutmayın ki o da son 3 senenin ikisinde yöneticiydi. Aha pardon o zaman başarılıydık malum 5. ve 3. olmuştuk!

Üst Alt