Abdurrahim Albayrak CNN TÜRK'te Açıklamalarda Bulundu! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Galatasaray İkinci Başkanı Abdurrahim Albayrak, 'Arda Turan Galatasaray'a dönecek mi?' sorusuna cevap verdi.

, "Benim bilgim dahilinde değil, hocamla da konuşmadım. Şu an Başakşehir'i, Barcelona'nın futbolcusu. Kutlama sonrası bir araya geleceğiz, konuşacağız. Fatih hocanın talebi sonrası konuşacağız. Transferler hocaya sorularak yapılmalı. Galatasaray'da tüm branşlarda şampiyon olduk."

. @Ünsal Vardar @Ahmed Arif Kesen @Mahir Koç

Albayrak: "Bu sene sabahlara kadar ağladığım çok gece oldu. İnanılmaz bir maddi sıkıntıyla boğuştuk. Yüce Allah hepsinin kolaylığını verdi. Şükürler olsun."

Yabancı sınırıyla ilgili Albayrak: "Bu bir anda düşürülecek biri değil. Kademeli şekilde azaltılmalı. Hemen azaltılırsa kulüpler çok büyük zarar görür. Türkiye'de şu an maalesef Türk oyuncu bulamıyoruz."

Albayrak: "Bizi ibra etmediler. Bunda bizim de suçumuz tabii ki vardır. Kutlamamıza herkesi davet ettik. Herkes gelsin, beyaz bir sayfa açalım."

Ağzına sıçtığımın liginde herşey normal yabancı götlerine batmaya başladı. Bunu savunan destek veren her kim var ise abv. Doymadınız komisyona doymadınız. Menajerlere kaptirdiginiz paralara mi gözü diktiniz naptiniz acaba?

Yerli oyuncu var sanki memlekette. Girsin bi tarafınıza kazıklar da sonra ağlayın sizlayin. Gerizekalı bağnaz herifler.

SNE-LX1 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Galatasaray İkinci Başkanı Abdurrahim Albayrak, 'Arda Turan Galatasaray'a dönecek mi?' sorusuna cevap verdi.

, "Benim bilgim dahilinde değil, hocamla da konuşmadım. Şu an Başakşehir'i, Barcelona'nın futbolcusu. Kutlama sonrası bir araya geleceğiz, konuşacağız. Fatih hocanın talebi sonrası konuşacağız. Transferler hocaya sorularak yapılmalı. Galatasaray'da tüm branşlarda şampiyon olduk."

. @Ünsal Vardar @Ahmed Arif Kesen @Mahir Koç
ARDA HO.

apoya kızmayın,cünkü adamın agzı çok gevsek yani düsünmeden konusuyor apoyu idare eden bizzat fatih hoca

hocanın istedigi transferleri seve seve yapacaklar ,bunu kanlı canlı gördük

Oyuncularla arası iyi diye bu vasatlığa katlanıyoruz. Transferden de basın açıklamalarından da uzak dursun oyuncularla takılsın istediği kadar. Tepki gelince dayanamıyormuş zaten onun için de daha iyi.

Böyle bi adamın kulübün yanından bile geçmemesi gerekiyor da neyse. Sabah akşam Galatasaray için çalışması yeterli bir vasıf değil..

Yerli sevici olduğunu biliyorduk hem zaten yurt dışı transferleri beceremiyordu o yüzden paralar Kasımpaşa'ya gitsin demek istiyor.

Üslubunu sevmiyorum bu adamın. Sürekli bir prim, sürekli bir sömürü hissi veriyor.

-Ceceler boyunca ağladum

-Allauma suçurler olsun
-Yuce Allahum bizi şampiyon yapti

Allah herkesin Allah'ı be Albayrak. Bu kadar şey yapmasan keşke. Tamam anladık iktidarı seviyorsun onlar da seni seviyor. Ama gerek yok.

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ağzına sıçtığımın liginde herşey normal yabancı götlerine batmaya başladı. Bunu savunan destek veren her kim var ise abv. Doymadınız komisyona doymadınız. Menajerlere kaptirdiginiz paralara mi gözü diktiniz naptiniz acaba?

Yerli oyuncu var sanki memlekette. Girsin bi tarafınıza kazıklar da sonra ağlayın sizlayin. Gerizekalı bağnaz herifler.

SNE-LX1 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Reyz oyle istiyor knk. Kimse itiraz edemez.

Üst Alt