Abdürrahim Albayrak: "Cüneyt Çakır sadece 4 dakika verdi" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Abdürrahim Albayrak: "Cüneyt Çakır sadece 4 dakika verdi"

Başkanvekili, "ÇAKIR SADECE 4 DAKİKA UZATTI, BİZCE 7"

anigif_sub-buzz-20410-1510878744-13.gif

başkanvekili görev tanımı hmm.. ben ikna oldum.:tbr:

Son düzenleme:
Bu mağlubiyetin ne federasyonla, ne pazartesi sendromuyla, ne de hakem cüneyt çakır'la alakası yok.

Bu mağlubiyetin ne Fatih Terim'le, ne Abdurrahim Albayrak'la ne de Mustafa Cengiz'le de alakası yok.

Bu mağlubiyetin tek sorumlusu milyon eurolar alıp sahada ruhsuz dolaşan oyunculardır.

Skora isyan eden 1 tane oyuncumuz yok. Hayır yenilirsin, Barcelona da yeniliyor Real Madrid de ligde çok maç keybediyor ancak böyle mağlubiyet kabul edilemez. Terinin son damlasına kadar savaşırsın, elinden geldiğince çabalarsın, göze hoş gelen bir futbol oynarsın o zaman yenil sorun değil. Ama 90 dakika 11 kişiyle kapanan takıma 1 pozisyon bile bulamıyorsan o zaman ben oyuncularda sorun var derim. Eskiden Sneijder, Bruma, Bülent Korkmaz, Podolski, Elmander, Melo gibi skora isyan eden, tekmeye kafa atan, kolu çıkmış sargılı iken, kaşı gözü kan içinde iken halen oynamaya çalışan oyuncularımız vardı bizim. Şimdi Belhanda, Feghouli, Mariano, Maicon gibi gamsız, dertsiz, tasasız, tek amacı parasını alsın da galibiyeti şampiyonluğu s.ktir et dünya yansa umrunda olmayan oyuncularımız var. Aradaki tek fark bu...

9706f2c8cd574066994ed8340d71386f.jpeg

Galatasaray Sportif A.Ş. Başkan Vekili Abdurrahim Albayrak, Gençlerbirliği maçı sonrası basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

Abdurrahim Albayrak’ın sözleri şu şekildeydi:

“Topa sahibiz ama maalesef atamadık. Her şey yine bizim elimizde. Önümüzdeki Başakşehir maçın kazanırsak yine biz lider oluyoruz. Beşiktaş da bize gelecek. Her şey bizim elimizde. Mağlup olduk ama arkadaşlarımıza güveniyoruz. Şampiyonluğun en büyük adaylarından biriyiz.”

“Maçın ikinci devresine Türkiye’nin ve Avrupa’nın en iyi hocalarından Cüneyt Çakır 4 dakika uzatma verdi. Bizim arkadaşlarımızın tuttuğu saate bakarsanız en az 7 dakika gözüküyor. Hoca da kendisi bunu izleyecektir. Ona çok üzüldük. Yoksa yenersiniz, yenilirsiniz her şey futbolun içinde olan şeyler. Başakşehir maçında yine lider olacağımızı sonuna kadar güveniyoruz. Şampiyonluğun en büyük adayı yine biziz.

“Katı savunma yaptılar. Ama yüzde 70 ‘e 30 topa sahipken gol atamadık. Demek ki ileri uçta da başarılı değildik. İnşallah Başakşehir maçında hem santrforlarımız hem de takımımız daha iyi bir performans göstererek 3 puanı alacağız.”

“Hepimiz çok üzüldük. Trabzonspor ile geçen hafta oynanan maçtan sonra futbolcularımızın da beklemediği bir sonuç… Gençlerbirliği’ni tebrik ediyorum. Son dakikada bir kontrataktan gol yakaladılar. Ama Cüneyt Hoca’yı unutmamak lazım. 4 dakikalık bir uzatma normal değil.”

Kaynak: galatasaray.org

Üst Alt