Abdurrahim Albayrak: "Devre arasında en az..."


83acbALBAYRAK_1_0GNCM.jpg
Galatasaray'ımızın 'sempatik' yöneticisi Abdürrahim Albayrak, yine geceye damgasını vurdu.Haberin Devami GSC Portal'da
 
Cevap: Abdurrahim Albayrak : Devre Arasında 3 Transfer Yapacağız3 olur 5 olur belli olmaz. 4 yerli transfer şart.olcan,alper,gökhan töre,olursa özgür çek olmadı cüneyt köz alınmalı.
 
Cevap: Abdurrahim Albayrak : Devre Arasında 3 Transfer YapacağızOlcan-Gökhan Töre-HamitBütçe 10m deniyordu,10m ye yakın bir paraya alabiliriz bu adamları.
 
Cevap: Abdurrahim Albayrak : Devre Arasında 3 Transfer Yapacağızbiri amrabat, bu kesinanlasmistik aslinda dedi kayserisporla, hurma neden agliyor anlamadim dedi resmen
 
Cevap: Abdurrahim Albayrak : Devre Arasında 3 Transfer YapacağızEboue gelecek 8-9 mac yok, bize sagbek lazim, yada saglam bi defans oyuncusu lazim, Ujfalusi sagbek olabilir.
 
Cevap: Abdurrahim Albayrak : Devre Arasında 3 Transfer YapacağızŞampiyonluk için 1 kanat transferi de yeter şu ortamda ama önümüzdeki seneler için Gökhan Töre, genç bir stoper de iyi olur.
 
Cevap: Abdurrahim Albayrak : Devre Arasında 3 Transfer YapacağızHamit gelse sag bek te oynayabilir cok iyi olur. Olcanda sol tarafta oynar üçüncü oyuncuda yiğittir bence.
 
Cevap: Abdurrahim Albayrak : Devre Arasında 3 Transfer Yapacağız3 transfer idealdir fazlası takımın oturmuş kimyasını bozabilir gerek yok çok fazla transfere
 
Cevap: Abdurrahim Albayrak : Devre Arasında 3 Transfer Yapacağız"31 yasinda gencecik kaleciyle anlasdik" dedigi röportaj geliyor aklima ;)
 
Cevap: Abdurrahim Albayrak : Devre Arasında 3 Transfer YapacağızArkadaş, ilkokul müfredatına bence 4-5 tane TÜrkçe dersi koymaları lazım.Okuma,

Okuduğunu Anlama,

Dinleme,

Dinlediğini Anlama..uzar gider....Başlık yalnış çünkü en az 3 transfer diyor Abdurrahim Albayrak.Fatih Terim ise "birkaç transfer" diyor.Ünal Aysal bundan bilmemkaç gün önce TRT de çıkıp sol bek almak istiyoruz demedi mi? Dedi...Aslında takımın ihtiyacı olan;2 tip adam ihtiyacı var; Alternatif ve As kadro için;1) Alternatif sol bek ( Balta kadar veya Balta'dan daha iyi )

2) Alternatif Stoper ( Genç ve yedek de kalabilecek )

3) Alternatif Forvet ( Baros tipinde Türk, Yedek de bekleyebilecek )4) As Kadro Sağ Kanat

5) As Kadro Sol KanatBu kadar. Ayrıyetten bu takım bir yabancısını göndermedikçe başka bir yabancı daha alamaz, çünkü kulübede oturtmak istemiyor. Hali hazırda riera oturuyor.İhtiyaç mevkiilerine gelebilecekler sırası ile şu olur; Özgür Çek, Serdar Aziz, Umut Bulut veya Muhammet, Hamit Altıntop, Olcan Adın veya Gökhan Töre.Bunlara ilaveten Alper Potuk alınırsa geleceğin 10 numarası olur o ayrı...Ben takımımızdan yukarıdaki sayılan adamların içinden 3 tanesini almasını umuyorum. Olcan, Alper ve Umut daha gerçekçi geliyor.Zaten 1 ocak tarihine az kaldı, 7-8 gün içinde göreceğiz kimler geliyor.
 
Cevap: Abdurrahim Albayrak : Devre Arasında 3 Transfer YapacağızRiera'ya Viera diyor herif arkadaş.:2aloh1:Samimi olması herşeye bedel. Sevinci de üzüntüyüde o kadar derinden yaşıyor ki...Hem bu kadar taraftar ruhlu hem de yöneticilik yapan başka kişi varmıdır bilmiyorum.
 
Cevap: Abdurrahim Albayrak : Devre Arasında 3 Transfer Yapacağızbenim tahminim olcan+yiğit gökoğlan+ amrabat (olma ihtimali yuzde 50) +mevlüt
 
Cevap: Abdurrahim Albayrak : Devre Arasında 3 Transfer YapacağızRiera'ya Viera diyor herif arkadaş.:2aloh1:Samimi olması herşeye bedel. Sevinci de üzüntüyüde o kadar derinden yaşıyor ki...Hem bu kadar taraftar ruhlu hem de yöneticilik yapan başka kişi varmıdır bilmiyorum.:asd: yahu bırakıng yau, bırakıng.
 
Cevap: Abdurrahim Albayrak : Devre Arasında 3 Transfer YapacağızArkadaş, ilkokul müfredatına bence 4-5 tane TÜrkçe dersi koymaları lazım.Okuma,

Okuduğunu Anlama,

Dinleme,

Dinlediğini Anlama..uzar gider....Başlık yalnış çünkü en az 3 transfer diyor Abdurrahim Albayrak.Fatih Terim ise "birkaç transfer" diyor.Ünal Aysal bundan bilmemkaç gün önce TRT de çıkıp sol bek almak istiyoruz demedi mi? Dedi...Aslında takımın ihtiyacı olan;2 tip adam ihtiyacı var; Alternatif ve As kadro için;1) Alternatif sol bek ( Balta kadar veya Balta'dan daha iyi )

2) Alternatif Stoper ( Genç ve yedek de kalabilecek )

3) Alternatif Forvet ( Baros tipinde Türk, Yedek de bekleyebilecek )4) As Kadro Sağ Kanat

5) As Kadro Sol KanatBu kadar. Ayrıyetten bu takım bir yabancısını göndermedikçe başka bir yabancı daha alamaz, çünkü kulübede oturtmak istemiyor. Hali hazırda riera oturuyor.İhtiyaç mevkiilerine gelebilecekler sırası ile şu olur; Özgür Çek, Serdar Aziz, Umut Bulut veya Muhammet, Hamit Altıntop, Olcan Adın veya Gökhan Töre.Bunlara ilaveten Alper Potuk alınırsa geleceğin 10 numarası olur o ayrı...Ben takımımızdan yukarıdaki sayılan adamların içinden 3 tanesini almasını umuyorum. Olcan, Alper ve Umut daha gerçekçi geliyor.Zaten 1 ocak tarihine az kaldı, 7-8 gün içinde göreceğiz kimler geliyor.renktaş güzel özetlemişsin bunun aynısını FT yapmıştır. ama öncelikli sol,sağ açık, forvet şart hepside turk olacak gibi
 
Cevap: Abdurrahim Albayrak : Devre Arasında 3 Transfer Yapacağızrenktaş güzel özetlemişsin bunun aynısını FT yapmıştır. ama öncelikli sol,sağ açık, forvet şart hepside turk olacak gibiAslında hayalimdeki forvet "şu anki Galatasaray için" Umut Bulut.İnsanlar Umut Bulut'u farklı bir yerden bakıp değerlendiriyor ve "golcü" olarak görmek istiyor diye trabzon takımından ayrıldı. Ve çok büyük bir tesadüftür ki (!) Elmander'in eski takımı Tolouse'e gitti...Tolouse bu futbolcuyu alırken mutluluktan uçuyordu çünkü Elmander gibi "defans" yapıp basan bir forvet Elmander'den beri gelmemişti. Umut bu bağlamda adamlar için hediye gibi oldu.Zaten Umut'u beğenmeyen Trabzonlular bu sezon "Golcü" Burak Yılmaz'ın neden defansların arasında kaybolup gittiğini anlamayacak kadar futbol zekası fakiri.Bu ülkede her ne kadar kişiliğini beğenmesek de en iyi defans oyuncuları arasında yer alan Lugano açık biçimde " Türkiye liginde beni en çok zorlayan forvet Umut" demiştir.Şu anda Elmander gibi bir forvetin yanına yerli bir elmander olan Umut gelse karşı defansın halini düşünemiyorum. Sanırım böyle bir durumda karşı takımın teknik direktörleri 60-70. dakikadan sonra hücum oyuncusu değil defans oyuncularını değiştirirdi.Çünkü 90 dakika her topa basıp ara koşular yapan 2 adam defansın suyunu çıkarmaya yeter.Ancak Umut - Elmander ikilisinin forvette olması bariz "Golcü" ve gol yetenekleri olan bir forvet hattı değildir.Bu durumda eğer forvetimizde Elmander - Umut var ise tek bir şey olması şarttır; Golcü özellikli "kanat oyuncuları".Bugün elmander ve umut'un aynı takımda oynadığını düşünürsek ve kanatlarda da onlara Olcan ve Keita gibi adamlar destek verseler, orta alan'dan Selçuk ve Melo'yu ceza sahasında bile görebiliriz.İşte böyle bir takım yaklaşık 70. dakikadan sonra karşı takıma 2-3 gol atabilecek bir takım oluverir.Umarım Umut'u ve 2 adet golcü kanat oyuncusunu takıma katarız ve o zaman neler olacağını görürüz.
 
Cevap: Abdurrahim Albayrak: "Devre arasında 3 transfer yapacağız"Gelecek oyuncuların yerleri belli;Sag ve sol acık ile forvet.Asıl bizi heyecanlandıran kim olacak bu oyuncular:cool:
 
Üst Alt