Abdurrahim Albayrak, Galatasaray Başkanlığına Aday! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Abdurrahim Albayrak, Galatasaray Başkanlığına Aday!

8826f7d92b6b342030b7d7ac33395833.jpg

Albayrak, Igor Tudor'un kafasındaki 4 hocadan biri olduğunu söyledi.

Galatasaray'ın eski yöneticisi Abdurrahim Albayrak, başkanlık için hazırlandığını ve kafasında 4 hoca adayının olduğunu söyledi.

CNN Türk'ten Hakan Çelik'in sunduğu 'Hafta Sonu' programına konuk olan Albayrak, Tudor'un 4 hoca adayından biri olduğunu da ifade etti. Sarı-Kırmızılılar'ın İgor Tudor transferiyle ilgili konuşan Albayrak, "Kulüplerin birbirlerine ihtiyacı var. Binlerce antrenör var. Ama bir tane Karabükspor var. Ben dostluklardan yanayım. Bence İgor Tudor'un alınması doğru olmadı. Bir başka kulüpte çalışan, birkaç gün sonra maçı olan bir teknik direktörü ben almazdım. Tudor hoca adaylarımdan biriydi ama ben bu şekilde almazdım" ifadesini kullandı.

Başkanlık için hazırlık yaptığını da söyleyen Albayrak, 4 hoca adayının olduğunu söyledi. Dursun Özbek'i reddettim Albayrak, Dursun Özbek'in yönetime girmesi için teklif yaptığını ancak hedefinin bundan sonra başkanlık olduğu için kendisini reddettiğini söyledi.

T24

Abdurrahim Albayrak, Galatasaray Başkanlığına Aday!

Moderatör tarafında düzenlendi:
Dursun Özbek'in başkan olduğu yerde Abdurrahim Abi her türlü giderde,onun o heyecanlı taraftar profilinden Başkan olmaz : )

Başkanlık yapacak birisi değil.Albayrak'ın işi kulüp-taraftar köprüsünü kurmak ve Florya'da futbolcularla ilgilenmek.Bunun dışına çıkarsa olmaz.

Ha başkan seçilebilir mi?Şu anki siyasi konjonktüre baktığımızda seçilebilir tabi ki.

Ya kardeşim bize Galatasaray'ın hakkını sonununa kadar savunacak, duygusal hareket etmeyecek, gerektiğinde ortalığı kasıp kavuracak, sözünü geçirebilecek başkan profili lazım. Albayrak'dan başkan olursa o zaman benden Cumhurbaşkanı olur anasını satayım...

Son düzenleme:
Başkanlık yapacak birisi değil.Albayrak'ın işi kulüp-taraftar köprüsünü kurmak ve Florya'da futbolcularla ilgilenmek.Bunun dışına çıkarsa olmaz.

Ha başkan seçilebilir mi?Şu anki siyasi konjonktüre baktığımızda seçilebilir tabi ki.
Valla bende oyle diyordum,Galatasaray baskani asil duruslu,aristokrat olmali felan diye de Dursun citayi o kadar dusurdu ku en azin Abdulrahim Albayrak daha iyi giyiniyor,cok da iyi bir Galatasaray'li oldugu konusuna girmiyorum zaten. Malum cevrelerce de arkasi oldugu gercegi var.

Dursun'u görünce guveni artmistir

HUAWEI RIO-L01 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

iyi adam güzel adam ama liderlik vasıfı ve vizyonu yok maalesef gelir gelmez tudoru gönderir fatih terim hasan şaş veya hamza hamzaoğlunu getirir takımın başına

objektif olarak bakarsanız şu anki yönetimden çok daha etkili olacağı kesin en azından penaltımız verilmediğinde maç sonu mikrofonda uyuklayarak demeç vermeyecek kükreyecek bir başkanımız olur ! beckenbauer başkan olmayacağına göre çok iyi bir tercih olur !!

Valla bende oyle diyordum,Galatasaray baskani asil duruslu,aristokrat olmali felan diye de Dursun citayi o kadar dusurdu ku en azin Abdulrahim Albayrak daha iyi giyiniyor,cok da iyi bir Galatasaray'li oldugu konusuna girmiyorum zaten. Malum cevrelerce de arkasi oldugu gercegi var.

Dursun'u görünce guveni artmistir

Tip olarak falan demedim zaten,altından kalkamaz beceremez başkan olmayı.Abdürrahim Albayrak iyi bir takım oyuncusudur,görevleri bellidir ancak tutup da bir camiaya liderlik edecek adam değildir.Dursun da hiç değil zaten.Mayıs 2018'den sonra Dursun yok.Muhtemelen iyi bir başkan gelir ve Riva-Florya parasıyla iyi bir kadro kurar yine 5 senede 3-4 şampiyonluk alırız.Lisecilerin bize şu anki eziyeti çektirmesi de bu yüzden.

Olaganüstü birseyler olur ve dursun inerse, o kolutga aday olacak azinlik üyelerden bir tanesi apo olur. Iyi bir Galatasaray´li, ama iyi bir Baskan olacagina kefil olamam.

Tip olarak falan demedim zaten,altından kalkamaz beceremez başkan olmayı.Abdürrahim Albayrak iyi bir takım oyuncusudur,görevleri bellidir ancak tutup da bir camiaya liderlik edecek adam değildir.Dursun da hiç değil zaten.Mayıs 2018'den sonra Dursun yok.Muhtemelen iyi bir başkan gelir ve Riva-Florya parasıyla iyi bir kadro kurar yine 5 senede 3-4 şampiyonluk alırız.Lisecilerin bize şu anki eziyeti çektirmesi de bu yüzden.
Oyle tabi canim ben geyik yapiyorum zaten ,millet maytap gecer

Üst Alt