Abdurrahim Albayrak: "Galatasaray için elimden geleni yapmaya hazırım" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Abdurrahim Albayrak: "Galatasaray için elimden geleni yapmaya hazırım"

5_d.jpg

FutbolArena Özel - Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Galatasaray'da son iki sezondur alınan başarısız sonuçlardan sonra Dursun Özbek ve yönetiminin koltuğu sallantıda.

Sarı kırmızılı kulübün önde gelen isimlerinden Abdurrahim Albayrak için son günlerde başkan adaylığı ile alakalı çalışmalar yaptığı iddia edilmeye başlandı.
Fenerbahçe mağlubiyeti sonrasında Ali Dürüst ve Faruk Süren'den kongre için destek istediğine dair haberlerin yazıldığı Abdurrahim Albayrak bu konuda FutbolArena'ya kısa bir açıklama yaparak şu ifadeleri kullandı;

''ÜZERİME DÜŞEN NE İSE GALATASARAY İÇİN YAPMAYA HAZIRIM!''

"Galatasaray'ın bu durumu bizleri çok üzüyor. Galatasaray'ı bu durumdan çıkarmalı ve ortak akıl ile hareket etmeliyiz. Derbi maçını kendi locamda ailemle birlikte izledim. Ali Dürüst'ü de stattan çıkarken gördüm. Hepimiz üzgündük. Maç dışında üzüntüden konuşamadık. Şu anda Galatasaray'ın takviminde bir genel kurul tarihi yok. Ancak üzerimize düşen ne ise ben her zaman Galatasaray için elimden geleni yapmaya hazırım."

Yandaş olarak bu olabilir.2018 beklemeye gerek yok. İnş hükümet Dursun'u gönderir.

Albayrak'ın ekibi belli zaten başarılı olur.

Böyük başkan. Ya başarı yada ölüm olur diyeceğim tek başkan adayı. Adam canını verir başarı için. Olurmu ? Tercübesi az değil yani ama yönetim kurulu ve yönetim tarzı tabiki önemli. İ love you cim bom ile sadece olmaz bu iş

A.Albayrak güçlü ekibiyle Ali Dürüst ile birlikte dönerse neden olmasın

Hemde çok iyi olabilir ....

Ama çok sağlam futbol aklı CEO sportif direktör lazım bu yönetime ...

Başkan albayrak. İkinci başkan veya yardımcı ali dürüst. Hocs f.terim. futbol sportif direktör lucescu. Ceo almanya veya ingiltereden üst seviyeli birisi. Dream team ! Hayalde kalır tabiki.

Ne Apo ne de Ali Dürüst öyle bayrak tasiyan adam olacak tipler degiller. Daha cok arka planda ikinci ücüncü adam olarak bir ekibi tamamlayacak tipler bunlar.

Ali Dürüst zaten geri planda kalmayi tercih ediyor her zaman. Apo da da ne yazik ki baskan olacak hal ve tavir yok. Ne durus ne de sima olarak.

Galatasarayi sevdiginden hatta cok sevdiginden zerre süphem yok Apo'nun. Ama öyle ilk adam olacak birisi degil.

Ali Dürüst başkanlığı kaldıracak birisine benzemiyordu ama son 2 sezon Dursunu gördükten sonra ondan daha kötü bir iş yapacağını sanmıyorum

Şımarık popülist de değil kendisi

Bence bir şans hak ediyor

Üst Alt