Abdurrahim Albayrak ile Yusuf Günay Arasında Tartışma! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
1602144543255.png

Sarı-kırmızılıların önceki gün Florya Metin Oktay Tesisleri’nde gerçekleştirdiği toplantıda, Başkan Mustafa Cengiz’in sağ ve sol kolu 2. Başkan Abdurrahim Albayrak ile Başkan Yardımcısı Yusuf Günay arasındaki diyalog gündeme damgasını vurdu.

Galatasaray'da 2. Başkan Abdurrahim Albayrak, "Birçok oyuncumuza teklif geliyor" açıklamasının başkan yardımcısı Yusuf Günay tarafından yalanlanmasına sinirlendi ve sert sözler sarf etti. Albayrak'ın "Beni zor durumda bırakıyorsun" sözlerine karşılık Yusuf Günay, "Yalan mı söyledim? Satamadık işte" diyerek tepki gösterdi.

O gün voleybol takımlarının isim sponsorluğunun imza töreni vardı ve burada Günay, futbol takımıyla ilgili soruları da yanıtlamıştı. İşte orada kullandığı bir cümle çok kritikti: “Satamadık çünkü talep yok. Dünyanın hiçbir yerinden talep gelmedi.”

Bu aynı zamanda Albayrak’ı adeta yalanlar nitelikteydi. Çünkü 2. Başkan, dünyanın birçok yerinden oyunculara teklif geldiğini söylemişti.

Günay’ın açıklamalarından rahatsız olan Albayrak’ın toplantı sırasında tepkisini sinirli şekilde ortaya koyduğu belirtildi. Albayrak’ın, “Beni niye zor durumda bırakıyorsun? Bu açıklaman futbolcularımızı da değersizleştiriyor” dediği öğrenildi.

'Yalan mı söyledim?'
Buna karşılık Yusuf Günay’ın da, “Yalan mı söyledim? Talep olmadığı için kimseyi satamadık” yanıtını verdiği belirtildi.

İkili arasındaki bu tartışma sonrası odada buz gibi bir hava estiği bildirildi. Bu gerginlik sonrası kameraların karşısına çıkan Başkan Mustafa Cengiz ise açıklamalarıyla ortayı bulmaya çalıştı.

Milliyet

İkinizde birakın gidin kardeşim. İnsanda yüz olur biraz be. İyice düşürdünüz seviyeyi. Bakkal mı yonetiyorsunuz.

Sen çık oyunculara bir çok teklif var de aklı sıra prim yapacak
Sonra taraftarda okadar teklif var madem neden satamadın diye üzerine gelsin
Doğruları söyleyin kardreşim doğrudan zarar gelmez 13 milyon verdik artık bu şemşiye açılmaz
diyin çıkın

Üst Alt