Abdurrahim Albayrak Stadyum'a Konuk Oldu | Arda Telefon ile bağlandı !


Cevap: Abdurrahim Albayrak Saat 20.00'de Stadyum'a Konuk OlacakIzliyelim bakalim ne icin katiliyormus merak ettim.
 
Cevap: Abdurrahim Albayrak Saat 20.00'de Stadyum'a Konuk OlacakYemin ediyorum bunu duyunca gerildim,strese girdim.Bir cümlesiyle,kıracağı bir potla takımın ahengini,Fatih hocanın sinirlerini,Yönetimin uyumunu bozabilicekmiş gibi geliyor.
 
Cevap: Abdurrahim Albayrak Saat 20.00'de Stadyum'a Konuk Olacakronaldinho.jpeg
 
Cevap: Abdurrahim Albayrak Saat 20.00'de Stadyum'a Konuk Olacakumarim cok konusmaz, kisa keser.ne kadar konusursa, o kadar kötü bizim icin
 
Cevap: Abdurrahim Albayrak Saat 20.00'de Stadyum'a Konuk OlacakYa adam sevimli de , arkadaşın da dediği gibi , her an bir pot kırabilitesi var .Transfer için de bir şeyler söyleyeceğini sanmıyorum .
 
Cevap: Abdurrahim Albayrak Saat 20.00'de Stadyum'a Konuk OlacakYemin ediyorum bunu duyunca gerildim,strese girdim.Bir cümlesiyle,kıracağı bir potla takımın ahengini,Fatih hocanın sinirlerini,Yönetimin uyumunu bozabilicekmiş gibi geliyor.cocuk mu Albayrak Baskanimiz. ne konustugunu senden benden iyi bilir merak etme. Kimseyide kirmaz tam aksine gönül yapar
 
Adamı amma aşağıladınız. Sevimli, cana yakın bir adam. Fatih hoca olsun, yönetim olsun adamı tanıyorlar. Ne potu kiracakta sorun olacak. Ufak tefek şeyleri abartarak hakaret etmeye değmez.
 
Cevap: Abdurrahim Albayrak Saat 20.00'de Stadyum'a Konuk Olacakbu adam bana çok yapmacık geliyor,sorun ben de mi bilmiyorum.
 
Cevap: Abdurrahim Albayrak Saat 20.00'de Stadyum'a Konuk OlacakKimseye hakaret ettiğim yok.Bunlar Fatih Terimin maç sonu açıklamaları:Transfer haberlerini ben de okuyorum. Hatta paylaştığımız bazı şeyler çarşaf çarşaf yazılıyor. Tek ricam var. Telefonla veya yüz yüze kiminle konuşuyorsanız, sonra beni de arayın ki size doğruları söyleyeyim.Sonra okuyorum, Ronaldinho'yu istemediğim şeklinde yazılıyor. Hayretle karşılıyorum. Nasıl çıkar, bilmiyorum. Sadece Ali Dürüst ve Abdurrahim Albayrak'a aktardım düşüncelerimi.Albayrak düşmanı ilan edebilirsiniz beni artık:ka21:
 
Üst Alt