Abdurrahim Albayrak Stadyum'a Konuk Oldu | Arda Telefon ile bağlandı ! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Abdurrahim Albayrak Stadyum'a Konuk Oldu | Arda Telefon ile bağlandı !

Cevap: Abdurrahim Albayrak Saat 20.00'de Stadyum'a Konuk Olacak

Izliyelim bakalim ne icin katiliyormus merak ettim.

Yemin ediyorum bunu duyunca gerildim,strese girdim.Bir cümlesiyle,kıracağı bir potla takımın ahengini,Fatih hocanın sinirlerini,Yönetimin uyumunu bozabilicekmiş gibi geliyor.

ronaldinho.jpeg

umarim cok konusmaz, kisa keser.

ne kadar konusursa, o kadar kötü bizim icin

Ya adam sevimli de , arkadaşın da dediği gibi , her an bir pot kırabilitesi var .

Transfer için de bir şeyler söyleyeceğini sanmıyorum .

Yemin ediyorum bunu duyunca gerildim,strese girdim.Bir cümlesiyle,kıracağı bir potla takımın ahengini,Fatih hocanın sinirlerini,Yönetimin uyumunu bozabilicekmiş gibi geliyor.

cocuk mu Albayrak Baskanimiz. ne konustugunu senden benden iyi bilir merak etme. Kimseyide kirmaz tam aksine gönül yapar

Adamı amma aşağıladınız. Sevimli, cana yakın bir adam. Fatih hoca olsun, yönetim olsun adamı tanıyorlar. Ne potu kiracakta sorun olacak. Ufak tefek şeyleri abartarak hakaret etmeye değmez.

bu adam bana çok yapmacık geliyor,sorun ben de mi bilmiyorum.

Kimseye hakaret ettiğim yok.

Bunlar Fatih Terimin maç sonu açıklamaları:

Transfer haberlerini ben de okuyorum. Hatta paylaştığımız bazı şeyler çarşaf çarşaf yazılıyor. Tek ricam var. Telefonla veya yüz yüze kiminle konuşuyorsanız, sonra beni de arayın ki size doğruları söyleyeyim.

Sonra okuyorum, Ronaldinho'yu istemediğim şeklinde yazılıyor. Hayretle karşılıyorum. Nasıl çıkar, bilmiyorum. Sadece Ali Dürüst ve Abdurrahim Albayrak'a aktardım düşüncelerimi.

Albayrak düşmanı ilan edebilirsiniz beni artık:ka21:

Üst Alt