Abdürrahim Albayrak: "Transfer tabi ki düşünüyoruz" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Abdürrahim Albayrak: "Transfer tabi ki düşünüyoruz"

Abdürrahim Albayrak, Osmanlıspor maçından sonra Ndiaye transferiyle ilgili çarpıcı mesajlar verdi. İşte Albayrak'ın açıklamalarından öne çıkanlar;

"Ndiaye ile ilgili hayatımda bir tecrübe daha kazandım. Dün akşam Fatih hoca, müthiş bir konuşma yaptı. Kendisinin gitmek istediğini, teklifin çok cazip olduğunu söyledi. Hoca nereye transfer olursan ol, 24 saat beni arayabilirsin dedi. Bir baba şefkatiyle, bir baba evladına nasıl davranır, şahsım olarak birçok şey öğrendim yine Fatih hocadan. Oyuncu gitmek isterse, zorla tutamazsın. Kendisinin böyle bir arzusu vardır. Bakalım çarşamba gününe kadar ne olur, hep beraber göreceğiz. Transfer tabi ki düşünüyoruz. Bugün de bir görüşmem olacak. İlk önce 4 aydır paralarını alamayan futbolcu kardeşlerimizin işini çözmemiz lazım."

Moderatör tarafında düzenlendi:
Fatih Terim Ndiaye'yi ikna edememis demek. Biz de yilda net 3 milyon euro'ya yakin para aliyordu demek ki Ingiltere de brut 8 milyon euroluk bir teklif falan almis olmali.

Son düzenleme:
4 aydır paralar ödenmiyor ama bunu Dursun gittikten sonra öğreniyoruz Dursun’un medya gücü ortada

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Birinizin söylediği diğerinin söylediği ile uyuşmuyor. Tamam yeni yönetim olarak konuşun, taraftar olarak fikirlerinizi öğrenmek istiyoruz ama bu nedir arkadaş, biri bir şey diyor, geliyor bir başkası başka bir şey diyor.

Gitmek istiyor, tutamayiz falan diye açıklama mi yapılır yaw. Bundan sonra adamlarla nasıl pazarlık yapacaksın. Tövbe tövbe.

4 aydır paralar ödenmiyor ama bunu Dursun gittikten sonra öğreniyoruz Dursun’un medya gücü ortada

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
aynen öyle 4 aydır ödeme yapılmıyor medya tek haber yapmıyor yeni yönetim gelince 2 gün sonra haberler yağmaya başlıyor. bence medya dursun çapsızının başımızda olmasından memnundu bizi batıracağını bildikleri için ses çıkarmıyorlardı taraftar uyanmasın diye

Ben olayların boyle gelistigine inanmıyorum yaw.

Bir senaryo dönüyor.
Ya ben de oyle düşünmüyorum da hadi diyelim safiz ve bunların söylediklerine inandık diye dedim. Boyle aciklama olmaz.

Bunlar gelirken ellerinde sıfır sıcak parayla geldiler, başkan bankaları kredi için yokladı onu da beceremedi. En son bari oyuncu satalım dediler. Selçuk, tolga, donk falan da varken badouyu vazgeçilebilir görünce sattılar. Büyük ihtimal anlaşmalar falan tamamdir da işte taraftarı alıştırma safhalarındayiz. Bugün yarin alacağımız oyuncular basına pompalanır, badou satılır, sonra anlaştığımız söylenen bütün transferler yatar ve kimseyi almadan dönemi kapatırız. HO.

Transfer bittiği için gitmek isteyeni tutamayız söylemlerini normal buluyorum. Kendi adımıza gelince transfer düşünülerek yapılan bir eylem değil arkadaşlar yeterince düşündük böyle bir niyet var ise icraat görmek isteriz söylemden öte.

Günlerdir mevcut oyuncuların performansını arttırmak transferden daha önemli diyorsunuz. Terim'in, Lato'dan Alaba falan yaratacağını mı düşünüyorsunuz ? Ya da Selçuk'un 11/12 sezonundaki performansına ulaşacağını mı sanıyorsunuz ? Artık sizden Asamoah falan da istemiyoruz. Gidin Holebas, Evra tarzı birini alın ya da kiralayın.

Üst Alt