Abdürrahim Albayrak: "Yönetime Giriyorum" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Abdürrahim Albayrak: "Yönetime Giriyorum"

Albayrak yönetime giriyor!

Son dakika değişikliği olmadığı takdirde Başkan adaylarından Ünal Aysal'ın listesine olacağını söyleyen Galatasaray'ın efsane yöneticilerinden Abdurrahim Albayrak, hayalinin kulübe bir uçak almak olduğunu söyledi.

Küçükçekmece Belediyesi tarafından Sefaköy Kültür Merkezi'nde gerçekleştirilen "Küçük İstanbul Buluşmaları" organizasyonunun konuğu olan Abdürrahim Albayrak, lise öğrencileriyle bir araya gelirken, yöneltilen soruları yanıtladı.

Abdürrahim Albayrak, 14 Mayıs'ta yapılacak seçimle beraber, yeni bir oluşumla taraftarını kucaklayan, bütün takımlarla barış içinde olan bir yönetimin geleceğini umut ettiğini aktarırken, "Ben de büyük bir ihtimalle Ünal Aysal yönetiminde görev alacağım" ifadesini kullandı.

Albayrak, bu konuyla ilgili AA muhabirine yaptığı açıklamada, Ünal Aysal'ın listesine girip girmeyeceğinin henüz kesinlik kazanmadığına dikkati çekti.

"HEDEFİM GALATASARAY'A UÇAK ALMAK"

Diğer yandan, öğrencilerle yaptığı söyleşide, kendisinin nasıl bir Galatasaraylı olduğunun bilindiğine dikkati çekerken, büyük hayalini de açıkladı.

Albayrak, kendisinin Galatasaray'la ilgili bir hayali olduğunu anlatırken, "Kendi hesabımda para biriktiriyorum. Tek hayalim, Galatasaray Kulübü'ne özel bir uçak almak" diye konuştu.

AA

Cevap: Abdürrahim Albayrak "Yönetime Giriyorum"

Vay be baya sağlam bi yönetim geliyo ...

Hayrettin Kozak , Albayrak , Adnan Özturk .....

oh be ...sonunda bir sevindirici haber...en azindan oyuncular ile ilgilenir...

p.s. vizyon sahibi diye buna derim -> ucak :asd:

Bunun yerine Pegasus ile sponsorluk imzalansa daha iyi olmaz mı?Zaten Pegasus tribünü var bi de bize özel uçak tahsis ederler,Galatasaray'da marka reklamını yapar.

Abdürrahim Albayrak o parayi Galatasaray´a hediye etsin oyuncu alalim :) Sponsorlar ucurur bizi zaten. Ucaksiz kalmaz yani Galatasaray :)

Yanlız bu seferde yönetime giremezse hakikaten kalpten gider bu adam. İnşallah yine kullanmıyorlardır kendisini.

AA Galatasaray'ın şu anda ihtiyaç duyduğu yöneticidir. Kesinlikle olmalıdır ve bu sefer Aysal O'nu yarı yolda bırakmaz inşallah.

Kim ne derse desin bu adamın Galatasaray'lılığını çok seviyorum,büyüksün Abdurrahim BAŞKAN

Çok faydası olabilir de kulübe belki ama samimiyetine inanmıyorum bu adamın. İnşallah yanılıyorumdur.

Üst Alt