Abimm..! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Abimm..!

Cevap: Abimm..!

Güzele benziyor Levent Üzümcü Babam ve oğlumda da çok güzel oynamıştı ,

:allaalla6vr:

medya.php

yetkin_dikinciler.png

Levent Üzümcü Babam ve Oğlumda oynamadı.

Filme giden hiçkimseden şu ana kadar kötü bir eleştri duymadım , beklediğimden çok daha yüksek tebrikle karşılaştım. Ancak filme gidenimiz az oldu , onu da film bolluğu , kriz ve Türk sinemasına karşı duyulan ilginin (Yeni Ay gibi) saçma sapan filmlere oranla daha düşük seviyede yer almasına bağlıyorum.

Bu gece izleyeniniz oldu mu gençler?

Müthişti, bu kadar keyif alarak izlediğim bir Türk filmi yoktu son zamanlarda. Hep komedi filmlerini seçerdim sinemada ama bugüne kadar izlememekle ayıp etmişiz. Oyunculuklar, senaryo, karakterler şahaneydi. Konu süper, mesaj süper. Komedi, hüzün, eğlence herşey de vardı. Sonunda gözler dolmadı desem yalan olur, ağlamadım ama.:D

ya bugün misafir vardı göz ucuyla baktım gerçekten çok hoşuma gitti indirmiştim daha önce izlemedim önyargı vardı ama izlicem çok yakında

Son yıllarda izlediğim en iyi Türk filmiydi. Çok keyif aldım, güldüm ve bir o kadarda duygulandım. Levent Üzümcü üst düzey bir performans göstermiş. İzlemeyen herkese tavsiye ederim.

Son yıllarda izlediğim en iyi Türk filmiydi. Çok keyif aldım, güldüm ve bir o kadarda duygulandım. Levent Üzümcü üst düzey bir performans göstermiş. İzlemeyen herkese tavsiye ederim.

Aynen.Bende ilk kez izledim dün gece son zamanlarda izlediğim en güzel türk filmlerindendi.

Son 20 dakika falan çok güzel ve duygusaldı.

İzlenilesi bir film.

Reytinglerde gün birincisi olmuşuz. Sinemada yakalayamadığımız başarıyı televizyonda yakaladık , teşekkürler.

ya ben de sonuna denk geldim. izlemeyi düşünüyodum oysa. sonu baya etkiledi beni. en kısa zamanda izlemeyi düşünüyorum

Üst Alt