Absinthe Kaşığı


Merhaba arkadaşlar. İnternet üzerinden alkol ve ilgili ürün satışı yasak olduğu için artık(!) burada sorma gereği duydum.Meşhur delikli, çelik Absinthe kaşıklarından nerede bulabilirim bilginiz var mı?
 
Cevap: Absinthe KaşığıYurtdışı siparişi verebilirsin ama gümrükte takılma ihtimalini göze almasın.Bunun dışında normal çay kaşığı da işini görür.
 
Cevap: Absinthe KaşığıÇay kaşığı pek işi görmüyor, çünkü şeker yanıp karamelize olurken aşağı akmadan katılaşabiliyor kaşığın üzerinde. Süzgeç ise bombeli olunca çakmakla şekeri yakarken eli yakma problemi oluşabiliyor, bir de pek estetik gözükmüyor süzgeçle :(
 
Cevap: Absinthe KaşığıBu kadar ragbet gören bişeyse ben yaptırıyım hocam. Köşe oluruz. :pYırttık abicim yırttık! :D

murataras_arbeferidun.jpg
 
Cevap: Absinthe KaşığıKör mum üstünde yapacaksın çay kaşığıyla,yavaş yavaş olacak.Ama o da çok uğraştırıyor be hacı lazım delikli kaşık haklısın
 
Cevap: Absinthe Kaşığıbende var bunlara benzer :D renkdas az ic ama absinthe i diger ickilere benzemez chivas takil :)

cuilleres_absinthe.jpg
 
Cevap: Absinthe Kaşığıimages
Delikli kaşık bulabilirsin. Hatta kendin bile yaptırabilirsin, burada bulman için netten değil de İstanbul'daki (büyük) çarşıları gezmen gerekir.
 
Cevap: Absinthe KaşığıKör mum üstünde yapacaksın çay kaşığıyla,yavaş yavaş olacak.Ama o da çok uğraştırıyor be hacı lazım delikli kaşık haklısınİşte yavaş yavaş olurken o problemler ortaya çıkıyor katılaşma gibi, bir de kaşığın sıcak altında esneme ihtimali de cabası. O yüzden çelik kaşık arıyorum zaten. Dün akşam süzgeçle yaptım mesela, oluyor ama yani tam olarak olmuyor.
 
Cevap: Absinthe KaşığıBirden farklı kaşık var da o yüzden. USB'lisini bile görmüştüm bi ara. USB ısıtıyormuş kaşığı.Kıbrıs'takilere bi sormak lazım.Hmmm, linkte benzer kaşıklarda sadece çelik kaşıklar satılıyor ama delikli değiller.Adem zaten son çare öyle bir şey yapacağım ama orada da hem çelik hem delikli kaşık bulmak zor olabilir.
 
Üst Alt